Little Girls Boyshort aluspesu puuvill

Teeme oma parima, et teenindada oma kliente kõige paremini. Tagastame Teid, kui tagastate ükskõik millisel põhjusel 7 päeva pärast kauba kättesaamist. Ostja peaks siiski veenduma, et tagastatud esemed on nende algsetes tingimustes.

Toote üksikasjad

Peamised kangad, mida me kasutame:

100% puuvill

Suurus:

Suurus S / 5 M / 6 L / 7 XL / 8 XXL / 9 XXXL / 10, Assortii

Teenus:

OEM ja ODM

Logo:

Jacquard, trükkimine ja kliendi logo kohandamine

MOQ:

3000 prs värvi kohta stiili kohta

Tarne aeg:

45 päeva pärast PP proovide heakskiitu

Proovi aeg:

Ühe nädala jooksul

Värv:

Pantone'i värvi saab kohandada

Märkus:

· Import

· Masina pesu

· Pehme, 100% puuvill

· Comfort kaetud kangast vöörihm

· Märgistage tasuta mugavus

· Rahulolu garantii


Pärast teenust:

Tagastab:

Teeme oma parima, et teenindada oma kliente kõige paremini. Tagastame Teid, kui tagastate ükskõik millisel põhjusel 7 päeva pärast kauba kättesaamist. Ostja peaks siiski veenduma, et tagastatud esemed on nende algsetes tingimustes. Kui esemed on tagastamisel kahjustatud või kadunud, vastutab ostja sellise kahju või kaotsimineku eest ning me ei anna ostjale täielikku tagasimakset. Ostja peaks püüdma esitada logistikaettevõttele nõude kahju hüvitamiseks või kaotamiseks. Ja ostja vastutab kauba tagastamise eest.


Garantii ja hooldus:

Ostjad võivad taotleda asendamist 7 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Ostja peaks tagastama toote algsetes tingimustes ja kandma tagasisaatmise kulud.

Ostja peaks tagastama toote algsetes tingimustes ja kandma tagasisaatmise kulud. Kui mõni osa tuleb välja vahetada, peaks ostja tasuma ka väljavahetatavate osade kulud.

Enne esemete tagastamist kinnitage palun meiega tagasipöördumise aadress ja logistiline meetod. Pärast üksuste logistilisele ettevõttele saatmist saatke meile jälgimisnumber. Niipea kui saame esemed, parandame või vahetame need ASAP-i.

image001image003image005

Hot Tags: väike tüdrukud boyshort aluspesu puuvilla, Hiina, tootjad, tehase, kohandatud, hulgimüük, madal hind

Küsitlus

You Might Also Like