Sa tead, mida kangad on kohandatud T-särgi jaoks

- May 10, 2019-

Mis on grammkaal?

Gramme kasutatakse tavaliselt kanga paksuse näitamiseks, seda suurem on grammi, seda paksemad riided. Särk on tavaliselt 160–220 grammi, liiga õhuke on väga läbipaistev, liiga paks on udune, tavaliselt valitakse vahele 180-200 grammi kaal on parem.

Mis loeb?

Loendused on määratletud kui põldude arv pikkusega puuvillane lõng. Mida kõrgem on number, seda pehmem T-särk, tavaliselt 21 ja 32.

Karkasslõngad: puhas puuvillane lõng 18 või vähem, mida kasutatakse peamiselt paksude või froteeritud puuvillasest riidest kudumiseks.

Keskmine arv: puhas puuvillane lõng 19-29 loendist.Kasutatud peamiselt silmkoerõivaste üldnõuetele.

Trahvi arv: 30-60 loend puuvillasest lõngast. Peamiselt kasutatakse kõrgekvaliteedilise puuvillase kudumise jaoks.

Millised on t-särkide materjalid?

Ettevõtte eritellimusel valmistatud särk või reklaamtärk on kangad, mis tavaliselt jagavad tavaliselt: puhas puuvill, täielik polüester, CVC, T V, 4 liiki.

Puuvillane T-särk on mugav kanda, naha-sõbralik, mugav tunne. Lihtne kortsuda, liha kaudu liiga õhuke, sa oled liiga paks, kergelt väsinud.

Täielik polüester on 100% polüester, paljud tuntud kaubamärgid spordirõivad valivad selle kanga spordirõivaste jaoks.

"TC" kangas, tuntud ka kui "TC" kangas, viitab polüestri koostisele, mis moodustas rohkem kui 60%, puuvillakompositsioonist alla 40%.

"Puuvill-polüester" riie on tuntud ka kui "CVC" kangas ja polüestervill on just vastupidine, see tähendab puuvilla koostist rohkem kui 60%, polüester vähem kui 40%.

Mis saab jagada puhta puuvillase kammiga, kammitud lõngaga.

Kraasitud lõng: karastatud ketramise käigus keritud lõng, mida tuntakse ka lõngata lõngana.

Lõikamine lõng: lõng, mis on toodetud kammimisprotsessi lisamise teel peenest puuvillakiust tsentrifuugitud lõngale. Kanga pind on puhas ja pehme.


Lugege eespool nimetatud puhta puuvillase teadmise üle, ma usun, et teil peab olema puhta puuvillase T-särgi mõningane arusaam. Ei ole kahte unikaalset riideid, märgistatud kohandatud protsessi, kogenud tehaste tootmist. ettevõtte T-särk rõivaste kohandamine, pead ainult andma oma logo või muster, saame teha disaini.Logo trükkimine tikandid teenused, erinevaid trükkimise ja tikandid tehnoloogia oma valik.