Naiste seksikas pidžaamakompleks

- Jul 24, 2019-

Olen küsinud mitmelt noorelt naissoost sõbralt: kas ostaksite seksikaid pidžaamasid? Enamik ütles ei, valides pidžaamade asemel t-särgid ja lühikesed püksid või ostes pidžaamade komplekti. Võib-olla osutab selline suhtumine tõsiasjale, et seksikad pidžaamad on vähem dünaamilised ja mitmekesised kui aluspesu puhul, kuid mõnede spetsialistide silmis on seksikad pidžaamad endiselt neitsi territoorium. Kuna pidžaamade turg moodustab ainult väikese osa aluspesu turust.

Miks on see, et naised hindavad sisemist ilu nii palju vähem kui seksikaid pidžaamasid? Kes seda kaunist öösärki kannavad? Ajakirjanik Lin cheng ütles, et pärast koju dušši alla minemist vahetab T-särk sõna otseses mõttes magamiseks.See kehtib paljude töötavate inimeste jaoks naised.Ümberringi seisvate inimeste nägemus, et seksikas magamiskleit oleks nähtaval kohal, on harjumuspärane.Kas olete harjunud kandma sukahoidjaid ja pidžaamapüksteid.Mõne sõbraga (nende hulgas meestega) elades tundsin privaatsuse puudumist.Huang shufeng, planeerija, ütles, et lastega kodus pole kohane riietuda liiga seksikasse.

Kuid mõned naised suhtuvad oma pidžaamadesse eriti.Mo yanhuan, koduperenaine, armastab lahtisi päitsekleite ega pane pahaks oma viie- ja kaheaastaseid poegi. "Olen väga mures selle pärast, kuidas mu pidžaamad end tunnevad ja ma veedan minu aeg osta seksikaid pidžaamasid, "ütleb ta.

Ühe uuringu kohaselt on naissoost garderoobis vabaajarõivaste osakaal koguni 65%. Huvitaval kombel väitis 50 protsenti vastanutest, et neil on garderoobis seksikad riided, kuid nooremad naised eelistavad madala kõrgusega pükse, küpsemad naised aga üle. 30 soositud seksikat pidžaamat ja õõnsat aluspesu.Mõnele moodsale naistele meeldib osta hõlpsalt komplektseid aluspesu ja öörõivaid. Neile naistele, kes saavad spetsiaalselt seksikaid pidžaamasid osta, näib, et turgu pole palju valida. Iga basaar, eksklusiivsed kaupluste pidžaamad on alati täis aluspesu nurka ning seksikaid pidžaamasid on vähe ja väga palju, seetõttu peavad paljud naised valima väga piiratud valiku.

Üldistele kõrgekvaliteedilistele seksikatele pidžaamadele eelistatakse kauba importimisel rohkem, peamiselt Prantsusmaale ja Itaaliale, materjali kvaliteet on delikaatne, disain on seksikas, kuid hind on kallis.Ja madala kvaliteediga seksikas pidžaamas on selline probleem kui jäme materjal, makske STH valmistamise eest. Tööstusele vastavalt on pidžaamade uusim trend nahakindel, kortsudeta ja pestav. Pidžaamade materjal ei piirdu enam siidi või puuvillaga, vaid rohkem pitsidega, pidžaamas kasutatakse polüamiidi, marli, spandeksi või muid materjale.Lakas kipub olema ka kerge ja õhuke, kleepuv nahk, pole kerge kortsuda, seda on lihtne puhastada.Stiil on müügipunktina seksikas, parimate jaoks poolläbipaistev.Kas ka naiste nuku kujundus "naiselik" kõver peen, pikkus ei ole pikk ega lühike.