Kus on uue tausta all tekstiilitööstuse tee?

- Aug 19, 2019-

Bränding suurendab uut turuväärtust

Hiina tekstiili- ja rõivaturul on lahutamatu loomulik side tuhandete tööstusklastrites tegutsevate väikeste, keskmise suurusega ja mikroettevõtetega. Need väikesed, keskmise suurusega ja mikroettevõtted on kohalike sõltumatute kaubamärkide kasvatamise alus. Seetõttu on tekstiili- ja rõivatööstusturul vaja vastutada kaubamärgi inkubatsiooni eest ja pidevalt sisestada suurepäraseid kasvuruumi pakkuvaid sõltumatuid kaubamärke. ainult tööstuse arengu vajadused, aga ka professionaalse turu enda vajadused. Piirkondlike kaubamärkide, turumärkide, tootemarkide ja linnabrändide kooskõlastatud arendamine sobib paremini tööstuse arengu, tarbimise ajakohastamise ja professionaalse arengu jaoks.

Võttes näitena Hiina tekstiililiidu levitamisharu poolt alates 2010. aastast läbi viidud Hiina rõivakasvu brändivaliku, on seni valitud 35 kaubamärgi inkubatsioonibaasi ja 627 Hiina rõivaste kasvubrändi ning nad on mänginud aktiivset rolli tootebrändimise arendamise edendamisel.

Intensiivse arengu põhimõtte kohaselt järgivad tekstiilitööstuse professionaalsed turud tootemargi arendamise teed, samal ajal toote brändi edendamist, veelgi olulisem on luua piirkondlik kaubamärk, turubränd, tootemargi kaubamärgi arendamise kolmsussüsteem ja Aktiivselt linnabrändiehituses ei ole see mitte ainult vajadus maksimeerida brändi mõju ja väärtuse suurendamist ning rahuldada täielikult laia rahva vajadusi parema elu järele.

Uue turuökoloogia roheline ehitamine

Ressursside säästmine ja keskkonna kaitsmine on meie riigi põhipoliitika. Tekstiili- ja rõivaturu seisukohast on Hiina linnaehituse kohandamine ja funktsioonide täiustamine viimastel aastatel seadnud tekstiili- ja rõivaturule kõrgemad nõuded. Roheline areng on uue tavapärase eesmärgi kohaselt objektiivne nõudmine ja vältimatu valik professionaalse turu säästvaks arenguks.

On kirjutatud Hiina tekstiilitööstuse ühingu rohelise tekstiili professionaalse turu hindamisstandardi ringluses "tegi ettepaneku, et professionaalne turg hõlmab keskkonnasäästliku arengu kavandamist ja objekti valimist, ehitusprojekteerimist, seadmeid, rajatisi, keskkonnajuhtimist, tuleohutust, ressursse, energiahaldust, kaupluste juhtimine ja teenindus ning 8 indeksit, keskkonnasäästlikumaks muutmine pakub plaani professionaalsele turule.

Guangzhou puuvillapuu rahvusvaheline moelinn on esimene guangzhous asuv äriettevõte, kes läbis Guajangus puhta tootmise kontrollimise ja aktsepteerimise. Nii guangzhou valge hobuse rõivaste turg kui ka guangzhou puuvillapuu rahvusvaheline moelinn on läbinud keskkonnajuhtimissüsteemi IS014000 sertifitseerimise, saades professionaalse turu rohelise arengu pioneeriks.

Lisaks on viimastel aastatel suurendanud riiklik tekstiili- ja rõivatööstusturg enesedistsipliini, teinud palju tööd, sealhulgas 7 tarbija tagasisaatmissüsteemi, et luua intellektuaalomandi õiguste kaitse süsteem, luues ebaausad kaupmehed "musta nimekirja" süsteem ja karistusmehhanism ning mitmed meetmed on professionaalse turu arendamise tasandil mänginud professionaalse turu kujundamisel olulist rolli pildi kvaliteedis, keskkonnasäästlikkuse arendamine muutub üha enam professionaalse turu peamiseks konkurentsieeliseks.

Rahvusvahelistumine otsib uut tururuumi

Globaalse majandusintegratsiooni ning tekstiili- ja rõivatööstuse rahvusvahelise üleviimise kontekstis tugevdab professionaalne turg pidevalt rahvusvahelisi vahetusi ja koostööd "tutvustamise ja väljamineku" kaudu, sealhulgas laiendades ülemere kanaleid, ehitades kodu- ja väliskaubanduse arendusplatvormi, tutvustades arenenud välismaist juhtimist kontseptsioonid, kaubamärgid ja anded.

Seoses rahvusvahelise arenguruumi otsimisega on Zhejiang yiwu kaubalinn oma tugevate piirkondlike eeliste ja ressursside integreerimise võime tõttu rajanud rahvusvahelise tarnevõrgu ja müügikanali "osta maailm, müü maailm" .Guangzhou puuvilla rahvusvaheline moelinn viib läbi teeb moetööstuses põhjalikku koostööd Hiina ja Itaalia, Hiina ja Lõuna-Koreaga ning uuendab ja käivitab ühiselt rahvusvahelise HIVE-SHOWROOM mudeli. Tutvustades välismaistele suurepäraseid brändiressursse ja disainereid, parandab see kohalike kaubamärkide tundlikkust suundumuste ja tipptasemel disaini suhtes.Haicheng xiliu rõivaturg on aktiivselt osalenud riikliku turu ostmise ja kaubanduse katses, viies läbi "siiditee · xiliu postiteenuseid "ja rajada idasuunalise üleeuroopalise mandri sillaraudtee väljuva haichengi alajaam" Üks vöö ja üks tee ", et laiendada kaupmeeste müügikanalit ja hõlbustada rahvusvahelise kaubanduse arengut.

Tulevikus keskendub professionaalse tekstiili- ja rõivaturu rahvusvaheline areng jätkuvalt marsruudil „Üks vöö ja üks tee” asuvatele riikidele ning ehitab uute ehituste kaudu välisturunduse, müügijärgse teeninduse ning lao- ja logistikavõrgustiku, ühinemine ja omandamine, aktsiate osalus ja koostöö, et edendada omamaiste ringluskanalite laiendamist välismaale. Ehitame aktiivselt piiriüleseid e-kaubanduse tutvustustsoone, keskendume mitmete professionaalsete turgude kasvatamisele, mis ühendavad sise- ja väliskaubandust, ning integreerida ärimudelid rahvusvaheliste standarditega ja realiseerida sellised integreeritud teenused nagu näitus, kaubandus, logistika, laondus ja tollivormistus. Seetõttu on rahvusvaheline areng ainus võimalus professionaalsel turul brändi, aruka ja professionaalse arengu saavutamiseks.

Ei ole raske leida, intensiivne, spetsialiseerumine, bränding, keskkonnasäästlikkus, tarkus, "kuue" rahvusvahelistumine, mis on üksteisega ühendatud ja moodustavad süsteemi, ei ole ainult tegelemine tasakaalustamatusega professionaalse turu uue ajastu arengus ja ebapiisav, täielikult rahuldada inimeste hea elu vältimatu nõue, vaid ka parandada kvaliteeti ja tõhusust, edendada ümberkujundamist ja ajakohastamist professionaalse turu süsteemne ja koostöö arendamine olulised eesmärgid ja suund.