Mida uut brändi meeste rõivaste turg tegelikult vajab?

- May 15, 2019-

Hiina meeste rõivaste turg on plahvatav eelõhtul. Vastavalt andmetele peaks turg 2020. aastaks eeldatavasti säilitama stabiilse kasvumäära 13,1 protsendini aastamääraga, kusjuures jaemüügi ulatus ulatub 979,3 miljardi jüaani. meeste rõivaste kaubamärgid on ikka veel vähe, mis kombineerivad rutiinset suhtumist sartoriaalse suhtumisega ja potentsiaalsed uued kaubamärgid ei paista nii palju, kui oodatakse.

Uniqlo nähtus on viimase kahe aasta jooksul muutunud kuumaks teemaks, kuna Jaapani rõivaste jaemüüja uniqlo meelitab ligi mitmekesist rühma meeste tarbijaid, ulatudes 3000 dollarist kuus kuni 1 miljonini dollarini aastas. meeste tarbijad riietumisotsuste tegemisel. Erinevad enamikust naissoost tarbijatest, kes kipuvad tegema delikaatseid otsuseid, on meessoost tarbijaid sageli oma töö ja elu tõttu, mistõttu on neil raske riideid kaaluda ja võrrelda brändid ja nad on rohkem valmis tegema tõhusaid otsuseid.

Veelgi enam, uus linnakeskne klass on tihti väga seotud "ärevuse tundetega". Vale ja suurejooneline vaade tarbimisest tänapäeva ühiskonnas on neid järk-järgult igav, ning realistlik ja ratsionaalne vaade universaalsele tarbimisele võib sageli tuua neile kindluse. Nad vajavad usaldusväärset ja kvaliteetset brändi, mis tegeleb nende "ärevusega", samuti objekte, mis on kergesti paaritavad ja sobivad mitmele stsenaariumile, kuid ei vaja liiga palju stiile. lojaalsed tarbijad pärast kaubamärgi identifitseerimist, mis põhineb suurel määral tarbimise inertsil, mitte teadlikul algatusel.

Kuid teisest küljest ei ole nad enam rahul põhifondide valikuga ja uut keskklassi individuaalsust ei saa eirata.Nad on oma riiete poolest väga erilised. Tarbimise uuendamise tulekul on palju uusi keskklassi meeste tarbijad loodavad ka avaldada oma väärtusi ja identiteeti riiete kaudu. Tegelikult ei ole paljudel inimestel muud valikut kui valida hulgimüügina müüdud kiireid moemärke.

Shen shuaibo, jinzhibo rahastaja asutaja, märkis, et paljud inimesed usuvad, et naised on rohkem raha kui mehed, mis on sooliste stereotüüpide põhjustatud eksiarvamus. Bostoni konsultatsioonigrupi uuringu kohaselt kulutavad rohkem ja rohkem.Eriti mobiilimaksete ja võrgutarbimise valdkonnas on meeste tarbijate aastased kulutused kõrgemad kui naissoost tarbijad, ulatudes 10025 jüaanini. Uurimuse kohaselt on juba 1,7 korda nii palju sissetulekuid kui suure sissetulekuga mehed naiste sissetulekute kasvades otsivad üha enam mehed sotsiaalset kogemust, välimust ja sisemist rahulolu.

Moodide valgustumise protsessis hakatakse neid meessoost tarbijaid järk-järgult teadvustama. Erinevalt sensatsioonipõhistest tarbijatest on meeste tarbijate suhtumine suhteliselt aeglane muutuda, olla ettevaatlik ja vastuoluline. Liiga radikaalne mood ei saa tekitada nende heakskiitu ja isegi põhjustada tagasilükkamist. Väärib märkimist, et meeste tarbijad pööravad rohkem tähelepanu kaubamärgi kontseptsioonile ja kalduvad usaldama veenvaid kaubamärke. Olemasolevate kodumaiste meeste rõivaste kaubamärgid ei ole siiski atraktiivsed, peamiselt vananenud brändi narratiiviga ning tulevikku suunatud ja üldise paigutuse puudumisega.