Mis kahjustab Darlingi kanda aluspesu?

- May 21, 2019-

Kahjuta eratervist

Baby alasti perse indekseerimise ümber, suguelundite kokkupuudet, lihtne puudutada või kriimustada.Lisaks lihtne nakatada bakterid või viirused, põhjustada kuseteede infektsioon või tsüstiit ja muud haigused.

Ei ole hea pöörane koolitus

Naked tuharad lihtne teha laps arendada harjumus defecating kõikjal, ja panna väike aluspesu teha laps saab lasta laps tunda end ebamugavalt pärast märg uriini.Seega aitab lapsel jätkata WC kasutamise, võib lasta lapsele sõltumatu roojata.

Allikas: Briti knickers

Suguelundite kiusatus

Beebi ei kanna väikest aluspesu, suguelundid on väljas, lapsele meeldib igavesse keha puudutada, kui suguelundid puutuvad kogu aeg kokku, võivad sellises podaglisse sattuda, võivad teha suguelundite infektsiooni bakteri. vältige bakterite nakatumist, vältige ka halva harjumuse kasvatamist.

Põhjustage kõhuvalu või külm

Alla 3-aastane laps ei ole täiuslik, väikese aluspesu peale, et kaitsta kõhtu külma eest, põhjustades seeläbi kõhuvalu või külma.

Laste aluspesu

Lisaks aluspesu, ujumistrikoo, pidžaama ja muude laste aluspesu kategooriatele on samuti väga oluline. Elatustaseme paranemisega ning 80-ndate ja 90ndate järgsete emade suurenenud osakaaluga muutuvad nende moeotsingud üha enam ja nende lapsed muutuvad järk-järgult vanemate tarvikuteks. Laste aluspesu või kukkumine näitas mõnikord ka vanema klassi.