Millised on väikeste aluspesu ohutusstandardid?

- Jun 13, 2019-

Rõivaste ohutustesti standardi gb18401-2010 täieliku klassifitseerimisnõuete kohaselt peavad kõik imikud ja väikelapsed 24 kuud või alla 80 cm kõrgused tooted olema klassi a, sealhulgas aluspesu, pealisrõivad, tarvikud ja nii edasi.

Kuna tootjad kasutavad riide väljanägemist paremana, kasutavad sageli formaldehüüdi säilitusainena ja paksendajana. Formaldehüüdi kõikidele teadaolevad kahjustused, nahk ja hingamisteed on väga lapsed, kui kleit, mis kannab formaldehüüdi, ületab pakkumise, artikkel ületab pakkumise formaldehüüd, võib põhjustada igasuguseid haigusi, nagu kroonilised hingamisteede haigused, konjunktiviit, farüngiit. A-klassi riided on madalaima formaldehüüdi sisaldusega ja on kõige ohutumad.

Tegelikult ei pruugi meil olla võimalik kõike klassi A osta. Eriti raske on veenduda, et kõik vastab A-kategooria standarditele, eriti kui teie laps on vanem.

Aga vähemalt, kui tegemist on aluspesu, pidžaama ja aluspüksiga, soovitan tungivalt vaadata A-kategooria kategooriat. Väike aluspesu, millel on erinevad mustrid, olge eriti ettevaatlik.Kuna disainiga on pehme mugavus olnud vähendamine, samuti mõnede kemikaalide trükkimis- ja värvimisprotsessid, rohkem peab olema hea kvaliteediga kvaliteet.

Enam kui kolme aasta vanuste laste puhul, kui ei ole rohkem valikuid, või lastele, kes soovivad kasutada väikest aluspesu, valige vähemalt B. Maapinnad või väikesed aluspüksid, mida mitteametlik netipood ei tea, alles unustate, Ära lase lapsel kanda graafikule võimalikku kahju, säästa raha!