Mis on Knickers? Joonista siidist meeste 3D taskukott aluspesu?

- Apr 24, 2019-

Traditsioonilised meeste aluspesud toetavad meeste eriosasid vastavalt kanga elastsuse venitusomadustele. Disainikontseptsioon ise ei vasta mehe keha struktuurile, mis põhjustab teatud osade pigistamist. Ja U väljaulatuv bursa kott aluspesu, see on kasutada disaini, mis vastab inimese keha õppida, lisada stereo ruumi jalgevahel, teha aluspesu on stereo kitsad arhiivid, hingata vabalt, lõdvestunud ei lisa eelis nagu arhiivid.

Tõmmata siidist u-kumer meeste aluspesu, kolmemõõtmeline 3D ruumi kujundamine, võib näidata loomulikku kõrget ja sirget efekti, esile tõsta meessoost mehelikke omadusi, tõesti plastikust ja mitte seotud; Määra moe, päikesepaiste, võlu palju head.

1553824591631982

Joonistage siidist meeste tikkreid, mis sobivad sel korral kandma?

1, sport: U kumerad meeste aluspesu, mis on täielikult venitatud, jalgaskotti saab tihedalt kapslisse kanda, hoiab seda kinni ja kaitse, modaalsed kangad võivad maksimeerida rida on niiske, vähendada temperatuuri kiiresti, hoida väikese koorimiskatse liikumisprotsessi temperatuuri ja kuiva, vältida kohalike nagu väike bambusest auruti, temperatuur põhjustab sperma deformatsiooni, nekroosi ja muid probleeme munandit.

2, vaba aja veetmise: munandit pakkuda mugavat tegevust ruumi, mis sobib sageli istub kontor ja sõidu mehed, eriti kuuma suve, U tüüpi aluspesu saab kiiresti jahtuda kuivatamine, tuua jahe ja kuiva mugav tunne.

3. Tervishoid: mõeldud meestele, kellel on varicocele, scrotal ekseem ja muu igapäevane füsioteraapia, võib see tõsta munandit kõrgemale positsioonile, et vältida hõõrdumist reiejuurega, leevendada higi, hingata vabalt, jahutada ja kuivatada madalal temperatuuril, tõhusalt leevendada haigust ja mängida adjuvantravi rolli.

Kohaldatavad inimesed

Mehed, kes teevad palju

Mehed niiske kapsliga

3. Mehed, kes vajavad seksuaaltervist

Valge kaelarihm, kes istub kontoris juba pikka aega

Mehed, kes on rasvad ja higised

Mehed, kes peavad sperma liikuvust parandama

7. Mehed, kes sõidavad sageli jalgratastega, treenivad ja tegelevad väljas