Kanna rinnahoidja õigesti, ärge kulutage raha, et osta Killer

- Nov 21, 2020-

Kanna rinnahoidjat õigesti, ära kuluta raha, et osta tapjat.

Paljud naised tegelikult teavad kõike aluspesu. Kõige tavalisem on see, et nad ei tea vale rinnahoidja suurust. Nad sageli kulutada raha, et osta mõrvar (mõrvar, kes hävitab oma rindade kuju). Siin on mõned nõuanded, et õpetada kõigile, intuitiivne ja lihtne, igaüks saab kergesti õppida.

 

1. Õlarihm libiseb sageli

Sellel nähtusel võib olla kaks põhjust. Kui rinnahoidja on liiga väike või lahtine, õlapaelad langevad kergesti pärast ülespoole. Teine on valida vale õlarihm stiilis. Igaühel on erinevad õlastiilid, nagu lai õlad, kitsad õlad, korter õlad, raseeritud õlad jne Erinevad õlastiilid sobivad erinevate stiilide jaoks, näiteks raseeritud õlgadega. Pöörake erilist tähelepanu õlarihm disain rinnahoidja ei tohi olla liiga väljaspool, valida need ülestõstetav kujundused, nii et see ei ole lihtne libiseda alla. Teine levinud viga õlapaelad on see, et nad on liiga kitsas ja liiga lahti. Tead, enamus rinnatõstmisest on õlad, nii et mida laiemalt õlarihmad, seda tugevam on pinge, seda parem. Need, mis on liiga õhuke on puhtalt kaunistamiseks, ja tõstejõud on tõesti minimaalne. Kui asjad lähevad niimoodi, oma ilus, firma rinnad kindlasti riputada rohkem ja rohkem. Hehe, see ei ole tõesti aeg-ajalt alarmist.

 

2. Rinnatops liigub sageli ülespoole. See probleem on väga levinud. Olen tihti näha JM tõmmates rinnahoidja alla alateadlikult avalikes kohtades. Haha, see on tavaliselt, sest alumine serv rinnahoidja on liiga lahti, või suurus rinnahoidja on valitud valesti, ja rinnatops on liiga pinnapealne ja saab ainult float rinnal nagu plaat. Nii et kui sa tõstad oma käe, rinnahoidja loomulikult järgneb.

 

Kolmandaks, rinnal on süvendid.

Niipea, kui rinnahoidja oli lahti, oli ilmne märk underwire rinnal. See on veelgi ilmsem, mis näitab otseselt, et rinnahoidja topsi valik on liiga väike. Tead, terasrõngas on nagu raam. See peaks sobima rindkere kontuuri ja anda talle toetavajõu, kuid kui see on liiga väike rinnal, see annab talle rasva algselt kuuluvad rinnus nagu lõikamine tofu. Pärast lõikamine see välja, rinnaga muutub väiksemaks ja väiksemaks. Sa peaksid teadma, et 70% rinnast on rasva. Kui rasv on vähenenud, rindade kahaneb loomulikult.

 

Neljandaks, topsi ülemine serv on torgatud ruumi või liiga tihedalt rinnal

Tühi tähendab, et tass on liiga suur ja rinnale vajutamine tähendab, et tass on liiga väike. Lühidalt on selge.

 

Viis, seljal on kägistamisjäljed.

 

See on ka väga intuitiivne küsimus, tavaliselt näitab, et alumine serv on liiga tihe ja suurus tuleb suurendada. Või alumine serv on liiga kitsas, see on lihtne tõmmata, põhjustades kägistamise. Proovige muuta need rinnahoidjad laiemate rihmad. Üks on suurendada toetust ja fikseerimine, ja teine on hajutada ja tasakaalustada rasva.

 

Ilmselt on need viis. Kui JM leiab, et neil on need probleemid, nad peaksid kohe minema mõned tõeline professionaalne aluspesu poest tagasi osta. Vähemalt peavad nad välja mõtlema, kui suured rinnahoidjad nad kannavad. Parem?

 

Otsustades, kas rinnahoidja sobib või mitte, on tegelikult otseselt seotud kuju rinnus. Erinevat tüüpi rinnad on erinevad stiilid. Näiteks, kui teil on tõsine longus, siis tuleb valida täielik tass tugeva tõstevõime. Võimas kolm neljandikku tassi jne, ja nii edasi.