Kandke rinnahoidjat õigesti, ärge kulutage tapja ostmiseks raha

- Oct 16, 2020-

Kandke rinnahoidjat õigesti, ärge kulutage tapja ostmiseks raha

Paljud naised teavad aluspesust tegelikult kõike. Kõige tavalisem on see, et nad ei tea' ei tea vale rinnahoidja suurust. Sageli kulutavad nad raha mõrvari (mõrvar, kes hävitab nende rinnakuju) ostmiseks. Siin on mõned näpunäited teile õpetamiseks, intuitiivsed ja lihtsad, kõik saavad hõlpsasti õppida.

1. Õlarihm libiseb sageli

Sellel nähtusel võib olla kaks põhjust. Kui rinnahoidja on liiga väike või lõtv, kukuvad õlarihmad pärast üles liikumist kergesti maha. Teine on valida vale õlarihma stiil. Kõigil on erinevad õlastiilid, näiteks laiad õlad, kitsad õlad, lamedad õlad, raseeritud õlad jne. Erinevatele stiilidele, näiteks raseeritud õlgadele, sobivad erinevad õlastiilid. Pöörake erilist tähelepanu rinnahoidja õlarihma kujundusele, et see ei oleks liiga väljas, ja valige need sissetõmmatavad kujundused, nii et allapoole libiseda pole lihtne. Teine levinud viga õlarihmade puhul on see, et need on liiga kitsad ja liiga lahti. Teate, suurema osa rindkeretõstest toovad õlad, nii et mida laiemad õlarihmad, seda tugevam on tõmbejõud, seda parem. Liiga õhukesed on puhtalt kaunistuseks ja tõstejõud on tõesti minimaalne. Kui asjad nii lähevad, ripuvad teie ilusad ja kindlad rinnad kindlasti üha enam üles. Hehe, see pole' tõesti aeg-ajalt häiriv.

2. Rinnakupp liigub sageli ülespoole See probleem on väga levinud. Avalikes kohtades on sageli näha, et JM tõmbab teadvustamata rinnahoidja alla. Haha, see on tavaliselt sellepärast, et rinnahoidja alumine serv on liiga lõtv või on rinnahoidja suurus valesti valitud ning rinnatops on liiga madal ja saab rinnal hõljuda vaid nagu taldrik. Nii et kui tõstate käe, järgneb rinnahoidja loomulikult.

Kolmandaks on rinnal süvendid

Niipea kui rinnahoidja lahti tehti, oli rinnal ilmne kaelarihma jälgi. See on veelgi ilmsem, viidates otseselt, et rinnahoidjatasside valik on liiga väike. Teate, et terasrõngas on nagu raam. See peaks sobima rindkere kontuurile ja andma sellele tugijõu, kuid kui see on rinnal liiga väike, annab see talle algselt rinnale kuulunud rasva nagu tofu lõikamine. Lõika see välja ja rind muutub üha väiksemaks. Peaksite teadma, et 70% rinnast on rasv. Rasva vähendamise korral väheneb rind loomulikult.

Neljandaks on tassi ülemine serv ruumis kõikuv või liiga tihedalt rinnal

Tühi tass tähendab, et tass on liiga suur ja rinnusurve tähendab, et tass on liiga väike. See on' lühidalt selge.

Viis, tagaküljel on kägistamisjäljed

See on ka väga intuitiivne küsimus, mis tavaliselt näitab, et alumine serv on liiga tihe ja suurust tuleb suurendada. Või on alumine serv liiga kitsas, seda on lihtne sisse tõmmata, põhjustades kägistamist. Proovige vahetada nende laiemate rihmadega rinnahoidjate vastu. Esiteks võib see suurendada tuge ja fikseerimist ning teiseks hajutada ja tasakaalustada rasva.