Keha kujundava aluspesu pesemine ja hooldus

- Dec 24, 2020-

Keha kujundava aluspesu pesemine ja hooldus


Kehakuju kujundava aluspesu leiutis on tehnoloogiline toode, mis on välja töötatud meditsiini, fatoloogia, ergonoomika ja professionaalse aluspesu kujundamise põhimõtete ühendamisel. Kuna see on läbinud täpse arvutuse ja kujunduse, saab see keha hooldada ja reguleerida, rasva kontsentreerida ja kinnitada ning korrigeerida seljaaju ja rühti. Selle erinevus tavalisest aluspesust on see, et tavaline aluspesu kannab ustavalt ainult teie algset keha. Keha kujundavat aluspesu saab muuta ja luua inimestele, kellel on ebarahuldav kuju, ja see võimaldab ideaalsete kujunditega inimestel ka ilusat kuju säilitada.

Keha kujundavat aluspesu pole vaja iga päev vahetada ja pesta. Välja arvatud keha kõrval kantav aluspesu, on kõige parem pesta üks kord iga 2-5 päeva tagant. Liiga sagedane pesemine kahjustab riideid, kuid ärge jätke neid pikka aega pesemata. Pikaajaline pesemine põhjustab riiete kiudude pikenemist ja lõtvumist. Elastsust saab pärast pesemist taastada.

Keha kujundava aluspesu ja kehapesu pesemine ja hooldus

Pesemiseks ärge kasutage pesumasinat, dehüdraatorit ega kuivatit, vastasel juhul deformeerub aluspesu ja funktsionaalsed materjalid hävivad kergesti. Peaksite kannatlikult kätega hõõruma ja pesema. Hoidke veetemperatuuri umbes 25 kraadi Celsiuse järgi ja peske neutraalse pesuvahendiga. Kuna masinpesu hävitab riiete kiudude terviklikkuse, puhastage kindlasti käsi kergelt ja loputage pesuvahendit lõpuks puhta veega.

Parim viis kuivatamiseks on kuivamine varjus, mis võib olla siseruumides või räästa all. Enne kuivamist on kõige parem kasutada niiskuse imamiseks rätikut.

Kuivatamine Kasutage niiskuse täielikuks imamiseks kuiva rätikut, ärge keerake seda kõvasti, siluge ja riputage, kuivatage varjutuses ventileeritavas kohas, vältige otsest päikesevalgust ja triikimist.

Selle asetamisel klappige see ettevaatlikult kokku ja asetage riiete ülemisele kihile või eraldi. Ärge asetage seda rõivakuhja alumisele kihile ega riidepinu alumisele kihile, et vältida deformatsiooni pärast kaalu pigistamist. Vahetamine Kui aluspesu kangas on lahtine, tuleks see asendada uue aluspesuga ja selle kasutusea pikendamiseks tuleks vaheldumisi kanda kahte või enamat komplekti.