Aluspesu teadmised Kuidas valida aluspesu

- May 16, 2019-

Aluspesu on naha lähedal, mida tuntakse naiste "teise nahana". Mis kõrgekvaliteedilised aluspesu kangad toovad nahka õrnalt, õrn kangas on raske koormus ja kahju, mistõttu on kangaste valik eriti oluline. Järgnevalt tutvustame aluspesu riideid.

Alusriie on põhiliselt jagatud kahte kategooriasse: looduslikud kangad ja sünteetilised kangad. Looduslikud kangad on jagatud taimekiu (puuvill, kanep ja muud looduslikud kiud) ja loomsete kiudude kangadeks. ). Looduslik kiud on põhiliselt aluspesu alus. Tänu looduslike kiudude piirangutele kasutab aluspesu nüüd sünteetilist kiudu (polüester, nailon, spandex). Siin on neli ühist aluspesu.

puuvill

Higi imendumine, hingav, soojuse säilitamine, lihtne värvimine ja trükkimine. Viimastel aastatel soovivad tootjad puuvilla segamist erinevate kiududega. Puuvillale lisatav keemiline kiud sobib reguleeritava aluspesu jaoks, mitte ainult hingav, vaid ka toetav. Puuvill on siiski vastuvõtlik värvusele, hallitustele ja hõbedastele kaladele. Vees on puuvilla kokkutõmbumine või suurem, nõrk venivus ja kortsus. Higihape vähendab ka puuvilla tugevust ja põhjustab kollasust. Puuvill on kergesti väsitav deformatsioon, higi imendumine ei ole lenduv. Nende objektiivsete puuduste tõttu ei saa puuvilla kasutada aluspesu ultraheliprotsessis, vaid nailon ja spandex.

siid

Tactile, hea kvaliteet, staatiline, aga ka higi imendumine, hingav. Ainsaks puuduseks on see, et seda ei ole kerge puhastada ja seda tuleb käsitsi õrnalt hõõruda või keemiliselt puhastada. Velvet on elegantne ja luksuslik, loomuliku siledusega. Kui soovid kaunistada kollektsiooni prantsuse budi siidi või Šveitsi tikandiga ja sametiga, võib see saavutada väga magusat efekti.

leica

Lycra on kvaliteetne spandex, mis on endise dupont-ettevõtte poolt Ameerika Ühendriikides väljatöötatud kõrgekvaliteedilise venituskiudude registreeritud kaubamärk. Lycra on neli kuni seitse korda nii tugev kui keha ja ta saab täielikult tagasi oma algse kuju. Lycrat saab kasutada iga kangaga, kuid seda ei saa iseenesest kangasse kududa. Kuna lycra iseärasus on rikas paindlikkus, mugavus ja tugijõud, teeb ta kangast spetsiaalse tagasilöögijõu, kasutab aluspesu, teeb aluspesu täis paindlikkust, mitte ainult tihedamalt, ülakeha efekt on mugavam ja ilus, ei ole kerge minna kuju välja, tundub, et see ei ole kergesti laotatav, veel peen ja tihe õhuke libe lihtne.

modaal

Modal on loodusliku puidu või muude kiudude ketrusprotsessist saadud materjalide kasutamine, kuna kiudaineid ja tootmisprotsessis kasutatavaid materjale saab taaskasutada, on uus keskkonnakaitsevahendite aeg, mida tuntakse ka taastuva tsellulooskiuduna . See on õhu läbilaskvus ja niiskuse imendumine, selle pehmed, jahedad, õrnad omadused, muudavad kanga siledaks siledaks, kannavad väga mugavat, pesemist mitu korda ei ole kerge hajutada. Kuid kerge pilling, kuju säilitamine ja kulumiskindlus on halb ja tal on tugev tuleohtlikkus.

nailon

Polüamiid, tuntud ka kui elu, on sageli nailonkiud. Nailon on nailonmaterjal, mis tõmmatakse väga peeneks kiududeks ja seejärel kootud. Nailonmaterjali järgi on tavaline nailon 6 ja nailon 66. Nailonkangast vastupidavuse ja vastupidavuse taastumine on suurepärane. Selle kulumiskindlus on esimene igasugune kangas, mis on mitu korda kõrgem kui teiste sarnaste toodete kiudkangad, mistõttu on see väga vastupidav. Ja sünteetilisest kiust kangast nailonkangast niiskuse neeldumine on parem sort, mistõttu nailonist valmistatud rõivad on väga mugavad.