Aluspesu teadmised Kuidas valida aluspesu

- May 08, 2019-

  Aluspesu on naha lähedal, mida tuntakse naiste "teise nahana" .Mis kõrge kvaliteediklassi aluspesu kangad toovad nahale õrna kallistuse, halvemad kangad on raske koormus ja kahju, mistõttu on kangaste valik eriti oluline.Kogemuste populariseerimine on järgmine. aluspesu kangast.

Aluspesu kangad on põhiliselt jagatud kahte kategooriasse: looduslikud kangad ja sünteetilised kangad. Looduslikud kangad jagunevad taimekiu (puuvill, kanep ja muud looduslikud kiud) kangadeks ja loomakiu kangadeks, loomakiu kangad jagatakse juuksedeks (vill, küüliku karvad, jms) kangad ja eritised (mulberry siid, tussah siid jms.) Looduslik kiud kantakse põhiliselt aluspesu baasi. Tänu loodusliku kiu piirangutele kasutab aluspesu nüüd sünteetilist kiudu (polüester, nailon, spandex) Siin on neli ühist aluspesu.

puuvill

Higi imendumine, hingav, soojuse säilitamine, lihtne värvimine ja trükkimine.Viimastel aastatel soovivad tootjad segada puuvilla erinevate kiududega.Kemikaalkiud, mis on lisatud puuvillale, sobib reguleeritavate aluspesu jaoks, mitte ainult hingav, vaid ka toetava mõjuga. aga on vastuvõtlik värvi, hallituse ja silverfish.In vees, suurus puuvillane kokkutõmbumine või suurem, halb venitada elastsus ja kortsu.Kahjustus happe vähendab ka puuvilla tugevust ja põhjustab kollaseks.Kott on lihtne väsimus deformatsioon, imendumine higi on Kuna see objektiivne puudus, puuvilla ei saa kasutada ultraheli protsessi aluspesu, ainult nailon ja spandex saab.

siid

Tactile, hea kvaliteet, ei ole staatiline, vaid ka higi imendumine, hingav. Ainsaks puuduseks on see, et seda ei ole kerge puhastada ja seda tuleb käsitsi õrnalt hõõruda või kuivatada.Velvet on elegantne ja luksuslik, loomuliku sujuva tundega. Kui soovid kaunistada kollektsiooni prantsuse budi siidi või Šveitsi tikandiga ja sametiga, võib see saavutada väga magusat efekti.

leica

Lycra on kõrgekvaliteediline spandex, mis on endise dupont-ettevõtte poolt Ameerika Ühendriikides välja töötatud kõrge kvaliteediga venituskiudude registreeritud kaubamärk.Lycra on neli kuni seitse korda nii jõuline kui keha, ja see saab täielikult tagasi algkujule. Lycrat saab kasutada iga kangaga, kuid seda ei saa iseenesest kangast kanda. Kuna lycra iseärasus on rikas paindlikkus, mugavus ja tugijõud, teeb ta kangast spetsiaalse tagasilöögijõu, kasutab aluspesu, teeb aluspesu täis paindlikkust mitte ainult, tihedamalt paigaldatav, ülakeha efekt on mugavam ja ilusam, mitte kerge kuju välja jätta, tundub, et see ei ole kergesti laotatav, on veel peen ja tihe õhuke libe lihtne.

modaal

Modal on loodusliku puidu või muude kiudude ketrusprotsessist saadud materjalide kasutamine, kuna kiudaineid ja tootmisprotsessis kasutatavaid materjale saab taaskasutada, on uus keskkonnakaitsevahendite aeg, mida tuntakse ka taastuva tsellulooskiuduna .See on õhu läbilaskvus ja niiskuse imendumine, selle pehme, jahe, õrn omadused, muudab kanga siledaks siledaks, kannavad väga mugavat, pesemist mitu korda ei ole kerge hajutada.But lihtne pilling, kuju säilitamine ja kulumiskindlus on halb, ja tal on tugev tuleohtlikkus.

nailon

Polüamiid, mida tuntakse ka kui elu, on sageli nailonkiud. Nailon on nailonmaterjal, mis on tõmmatud väga peeneks kiududeks ja seejärel kootud. Nailonmaterjali järgi on ühine nailon 6 ja nailon 66. on suurepärane.Selle kulumiskindlus on esimene igasuguste kangaste puhul, mis on mitu korda kõrgem kui muud sarnaste toodete kiudkangad, seega suurepärane vastupidavus.Ja nailonkangast niiskuse neeldumine sünteetilisest kiust kangast on parem sort, mistõttu riided on tehtud nailoniga on väga mugav kanda.