Aluspesu kanga omadused, aluspesu peab lugema

- Aug 14, 2019-

Aluspesu kangaid on palju ja igal kangal on oma omadused, plussid ja miinused. Seetõttu on aluspesu valimisel väga oluline hoolikalt läbi mõelda. On väga oluline, et aluspesu kantakse õigesti ja mugavalt. Tänapäeval aitab väike pesu mitut tüüpi aluspesu kangaste tutvustamiseks loodetavasti aidata teil aluspesu osta:

1.Siim: puudutus, materjal ja materjal on head, staatiline elekter puudub, samal ajal imavad ka higi ja hingavad vabalt.Ainus puudus on see, et seda pole lihtne puhastada ja seda tuleb õrnalt hõõruda või kuivpuhastada.Velvet omab elegantsi ja luksust, mis puuvillal puudub, ning looduslikku siledustunnet, mis lükril puudub.Kui kohustub kaunistama prantsuse punga siidi või Šveitsi tikandi ja sametiga, on saavutatud luksuslik efekt, mis on saavutatav karta muid riideid. raske.

Aluspesu kanga aluspesu ostmine

2. Puuvill: see imab higi, hingab õhku ja hoiab sooja. Seda on mugav kanda ning seda on lihtne värvida ja printida. Viimastel aastatel on tootjad soosinud ka puuvilla segamist erinevate kiududega. Keemiliste kiudude lisamisel puuvillale, eriti aluspesu kohandamiseks, on toetav toime ja see pole tülikas.Naised eelistavad endiselt puuvillast aluspesu muidugi tänapäeval, kuna puuvill on ainulaadne oma hingavuse ja looduslike omaduste poolest, muutes selle erinevaks muudest kangastest.Lisaks esteetilisest vaatepunktist on tavalise kootud puuvillase kanga trükiefekt ja silmkoeliste värvimisefekt puuvillase kanga looduslik, lihtne ja nooruslik õhkkond, mis on ka teiste kangastega võrreldes halvem.

Aluspesu kanga aluspesu ostmine

Nailon: nailon on vastupidav ja purunematu ning enamus rinnahoidjate rihmasid on valmistatud sellest materjalist.

Aluspesu kanga aluspesu ostmine

4. Spandex (polüuretaan): mastaapsus on tugevam, vastupidavam kui kumm, seda kasutatakse tavaliselt rindkere rihma jaoks. Kere keerdumise korral on ebamugavustunne liiga tihe.

Aluspesu kanga aluspesu ostmine

5. Lycra: kummist Lycra on 1960ndate kangas.Kummi leiutati algselt korsettide asendamiseks.Seega on laika iseärasuseks rikkalik painduvus, mugav ja karu hoidev jõud, aluspesu tihedam, mitte kerge välja minna. kuju, näib, et see ei ole kergesti kattuv, selle peene ja tiheda õhukese libeda mõistusega ning väga hea painduvusega, järeldab "2. nahk" teravalt ja erksalt.Lycra kangast rinnahoidja, aluspesu, ujumisriided ja isegi sokid, selle tihedalt liibuv kehameel ja silm haaravad visuaalset meelt, on kiidusõnu täis ning koos mitmesuguste ilusate pitsidega võib öelda, et jõuavad kaunisse olekusse.

Aluspesu kanga aluspesu ostmine

6. Uudsed kangad: näiteks khmeerid, singeldatud puuvill, siid jne, kompaktse struktuuriga, siidiselt siledad, pehme tundega, elastsed, elegantse värviga, karged ja mugavad, ei kahane ega tuhmu.Kõrgtehnoloogiline elastne kangas, äärmiselt sile; Siid ja uuenduslikud kangad ning ka chintz on tänapäeval disainerite valitud kangas.