Meeste aluspesu tüübid

- Jun 18, 2019-

1, Y - ees

Alguses 1930

Aluspesu, selliseid ka teemaks, sündis 1900 ja iseloomustab tagurpidi y-kujuline rea ees. Sellist aluspesu iseloomustab mugav paigaldus.


Paljud spordi püksid on väike püksikud põhilised modelleerimiseks. Aluspesu disainerid David Archy, kes usuvad, et munandit ja sisemine reie vahel ei ilmne treeningu ajal, rõhutada võimalikkus kotis. Tihedam paari aluspüksid on parem kaitse inimeste Sport. Viimastel aastatel on kott aluspesu on saanud üks Sport aluspesu esindajad, nagu kingstyle Sport kott aluspesu Taiwanist, kolmemõõtmeline munandit toetust disain, täiesti hoidke munandit, lase munandit silmapaistev aluspesu väljaspool, vältida munandit ja reie siseküljel hõõrdumise, peenise ja munandit eraldi eraldi kohas, ventilatsiooni ja läbitavus on ka hea.

2, poksija,

Hiina tõlge poksijad. Klassikaline ja praktiline, meeste aluspesu ajalugu Briti tsiviil stiili esindaja. See on leebem tüüpi meeste aluspesu, kuid osta slim liibuvad stiilis. Kui paari aluspüksid on liiga palju kangast, see paratamatult korts ja mõhk alla teie püksid, teha neid ülespuhutud. Paljude välisriikide poliitikud ja mõned tycoons kandma bokserid, tunne, et nad ei ole reklaamida välimuse või olemasolu. Arengu trend, taustaanalüüsi muus äärmine kliendigrupp. Näiteks hip-hop poisid ja rulaga kõike nagu osta bokserid, mida kasutatakse kottis teksad talje kukutades puusa alla sobitada.

3. parem bokserid

See pärineb 1990 ja püksikud ja bokserid. Tihe poksijad clingy singi ja läbi tuhara abil väga tugev ja ilus joonis. Sobivad püksid ülikonnad ülikond püksid, säilib tuhara rida pärast välimine püksid ladus, saab teha mees, kes kannab õhuke materjal välimine püksid, eemaldada aluspesu clip nõgus tuhara Kuva ebamugav. On tegutsetud äri eliiti ja valgekraede klassi, mugav ja kindel. Palju tuntud kaubamärke, nagu Calvin Klein (CK), Armani, Boss, D & G, aussieBum ühenduda, ja uus aluspesu bränd Davidarchy, tegid kõvasti kõhn bokserid kavandamisel.

4. kõrge-kahvel aluspüksid

Suur kahvel on uuendusliku disainiga püksikud, soosib paljud mehed paksud jalad, sest see vähendab reie piiranguid. Eriti Kuumal suvepäeval, kõrge parras aluspüksid on jahedam ja rohkem mugav kanda. Davidarchy's provokatiivne seeria lisatud bikiinid oma kõrge - pilu disain, mistõttu on parim valik suvel aluspesu mõiste. Samal ajal, suur kahvel aluspesu oluliselt suurendada seksikas aste, lisada lõbusam.

5.G - String

Tuntud nahkrihm, t-tagasi, see on aluspesu kuju seksikaim tüüpi. T-tagasi on üks riidekapp essentials paljudele moetööstus, sest see on parim viis siduda sukkpüksid. Lisaks palju mehi, kellele meeldib päevitada rannas ka nagu valida selline aluspesu.