Termilise aluspesu klassifikatsioon

- Feb 25, 2021-

Termopesu klassifikatsioon

Esimene kategooria: puuvillane aluspesu. Kõige traditsioonilisem ühekihiline aluspesu on kerge ja hingav, kuid õhukese tekstuuri tõttu sobib see paremini kevadeks ja sügiseks.

Teine kategooria: kiuline termiline aluspesu. Enamasti kasutatakse puuvilla, villa, akrüüli, polüestrit ja muid kangaid ning vahekiht on täidetud puuvilla, villa, kaamelikarvade ja muude helvestega. Eeliseks on see, et sellel on parem ventilatsioon ja niiskuse juhtivus; puuduseks on see, et see tundub paisunud ja raske.

Kolmas kategooria: Kosmose puuvillane termopesu. Selle kangas on valmistatud puuvillast, villast, keemilistest kiududest jne. Sisemised vahekihi helbed on kaetud metallkilega. Selle eeliseks on see, et see on suhteliselt soe ja kiirgusvastane; selle puuduseks on see, et sellel on halb õhu läbilaskvus ja niiskuse juhtivus ning kandmisel on kolimisheli.

Neljas kategooria: termopesu ICCP materjaliga vahekihis. See kasutab puuvilla, villa, siidi, Lycrat ja muid kangaid ning vahekihiS olev ICCP materjal on arenenud ka sellest, et see ei ole alguses poorne võrgusilma kile. Kanga ja vahekihi vaheline fikseerimine on kombineeritud ka spetsiaalse protsessiga liimiga sidumisest.

Viies kategooria: mugav ja tervishoiualane termiline aluspesu. Sellised tooted väidavad, et sisaldavad infrapunakiude ja rohkem kui 20 liiki mikroelemente. Kauginfrapunakiired võivad muundada energiat kehas ja reguleerida keha immuunsust.

Kuues kategooria: siidist termopesu. Traditsiooniline siidist termiline aluspesu (üldtuntud kui siidist villane jakk) on täidetud siidiga, mis on roheline ja tervislik, kerge ja pehme, sile ja soe. Lisaks on sellel tugev püsiv temperatuur, õhu läbilaskvus ja niiskuse läbilaskvus, nii et see on soe, kerge ja mugav kanda ning siidist puuvillane jakk võib vältida lestasid, antibakteriaalset ja hallitust. Uue tehnoloogia abil valmistatud siidist termopesu parandab traditsioonilist tehnoloogiat ja lisab kuus peamist eelist: ilus välimus, mitu stiili, pestav, renoveerimine puudub ja rohkem soojust.