Koduseks kandmiseks on palju materjale. Millise neist valite?

- Jul 15, 2019-

Kaasaegne koduteenus koosneb peamiselt tänapäevaste inimeste eluotsimisest, millest kõige olulisem on mugav ja ilus. Kuna varasem pidžaama on likvideeritud, muutub kodu, mis nüüd teenib, juba omamoodi moes ja selline, et kodu Samuti on teenistused erineva materjali tõttu kvalitatiivsed, jagage eri liiki, et pakkuda erinevat rahvahulga valikut.

Koduteenuste tööstuse võrk

Kodus puuvillane kandmine on väga levinud, higi imendumise funktsioon on tugev, suhteliselt pehme ja hinnaga väga soodne, see on kõige kuluefektiivsem pidžaama. Kahjuks näevad puuvillase pidžaamad suvel paksud välja, pole piisavalt jahedad, kergesti kahanevad, deformeeruvad , välimus ei pruugi olla piisavalt moes.

Modell on valmistatud puidumassist, mis on valmistatud spetsiaalsest ketramise teel Euroopa põõsast ja selle komponente leidub sageli intiimsetes rõivastes, näiteks koduses riietuses. Modelli kiud on pehme, hele ja erksavärviline. Kangas tundub eriti sile ja hele. Riide pind on hele ja läikiv. Kuid nahasõbralik seks pole nii puhas puuvill, mõned allergilised koostised pole kasutamiseks eriti sobivad.

Kodu, kus võetakse tõelisi siidikinnitusmaterjale, kuulub tavaliselt kõrge hinnaga toodete hulka. Siidipühamaju iseloomustab tugev mugavus, imendumine, niiskuse eraldumine on väga hea. Siidikangad on pehme ja sileda tekstuuriga, õrn puudutus, võrreldes teiste kiudkangastega, nahk hõõrdetegur inimesega ainult 7,4%, seetõttu tekitab siiditoodetega kokkupuutuva inimese nahk sageli pehmet ja täpset tunnet.Siidi siiditoodete kandmine võib hoida inimesi jahedana. Kuid siidiriided on kortsude vastupanuvõimelised, värvuse tugevus on halb, kergesti kollakas, pesemise hooldusnõuded on kõrgemad.

Kanepiriietel on naturaalne ja lihtne võlu.Kanepi kiud on sitke, peen ja hea värviga. Kiud on tugev ja loodusliku õhu läbilaskvusega, niiskuse imendumise, värskendamise ja niiskuse eemaldamisega, muutes igapäevase kandmise mugavamaks.Aga tekstiilitööstuse ekspertide sõnul , linased riided ei sobi magamiseks, seetõttu pole linaseid koduriideid kõige parem kasutada pidžaamadena.

Koduteenindusest on saanud mood, see on The Timesi suundumus. Paljud tootjad püüavad koduteenuste valdkonnas võimalikult varakult territooriumi hõivata, et neil oleks oma tooteomadused