Polo-särkide kanga tutvustus

- May 14, 2019-

Igaüks on tuttav polosärkidega. Nad kannavad sageli igapäevaelus. Aga kas sa tead kangaste teadmisi polo-särkidest? Kanga kvaliteet mõjutab otseselt polo-särkide kvaliteeti, millest igaüks võib tutvustada polosärgiga kangast teadmisi!

Polo särk puhas puuvillane kangas

Puhas puuvill on tõenäoliselt kõige sagedamini kasutatav POLO särkriie ja selle maksumus on samuti väga kõrge. Pärast spetsiaalset töötlemist säilitab 100% puuvill ikka veel puhta puuvilla kõrgemaid looduslikke omadusi, suurepärase naha afiinsusega, õhu läbilaskvusega ja niiskuse imendumisega. Kui soovid kanda väga kuluefektiivset, siis on see hea valik.

Polo särk lycra puuvillasest riidest

Lycra puuvillal on väga hea drapeerimis- ja kortsude taastumisvõime, hea käte tunne, samuti on see väga lähedane ja tüütu kandmiseks, tuues esile joonise, elastse ohu, mis sobib tihedalt paigaldamiseks, selline kangas sobib paremini tihedalt sobiva moe POLO särk, luu on vähem.Eriti see kangas teha anti-shrink veepuhastus.

Polo särk kõrge kvaliteediga merseriseeritud puuvillasest riidest

Lisati kõrgekvaliteedilised 2 sõna, lase siidist siledal puuvillal tunne omapärase, siidise üldise lihvimisega, kangas tundub pehme, neelab niisket õhku, paindlikkus ja riputamise tunne endiselt üsna hea ning disain ja värv on rikas, peegeldunud adekvaatselt ja kvaliteetselt riietuva isiku temperament.Mercerized puuvill ja kahekordne merseriseeritud puuvillane kangas on delikaatsem, kuid ka väga sobiv kõrgekvaliteediliste t-särkide valmistamiseks.

Ülaltoodud kolme liiki kangaid kasutatakse sageli polosärkide kohandamisel. Polo-särkide kohandamise protsessis peame pöörama tähelepanu kangaste valikule!