Koduse kandmise silmkoeliste aluspesu turu tulevikutrend

- Jul 31, 2019-

Elamupesu on Eritrea kasumlik tööstusharu. Kodumaiste ja välisriikide silmkoeliste aluspesu ja pidžaamade müük ulatub 2015. aastal 70,8 miljardi dollarini. Tarbija elustiili muutused, kasutatava sissetuleku suurenemine ning tekstiili ja kanga uuendused on raporti kohaselt muutunud oluliseks müügikasvu toetavaks teguriks.Selline Tooted näitavad suurt potentsiaali ja eeldatakse, et turunõudlus kasvab jätkuvalt.

"Kodumaiste ja rahvusvaheliste silmkoeliste kodupesu ja pidžaamade äristrateegia aruanne" osutab, et tarbijate elustiili muutused, kasutatava sissetuleku suurenemine ja tekstiilkangaste innovatsioon muutuvad oluliseks müügikasvu toetavaks teguriks.Sellised tooted näitavad suurt potentsiaali ja turunõudlus on eeldatakse, et kasv jätkub.Õmblusteta rinnahoidjad ja aluspüksid on lähiaastatel eeldatavasti peamised kasvupiirkonnad, öeldi aruandes. Vahepeal kasvab läänes nõudlus pluss-suuruse kodu- ja aluspesu järele.Üldiselt, kui tegemist on kodus kasutatavat aluspesu, kipuvad tarbijad seda pigem ostma ekspromptina, selle asemel et kaaluda, kas toode on iseenesest vajalik.Aruande kohaselt sõltub intiimriietuse arendamine kangakujunduse uuendustest ja mugavuse parandamisest.Euroopa peetakse domineerivaks hoolimata USA ja Aasia-Vaikse ookeani riikide tugevast kasvust, on selle sektori mängija.

Viimastel aastatel on rahvusvaheline konkurents viinud madalamate hindade ja tootmiskeskuste nihkumiseni, sest rohkem tootjaid on sisenenud Lõuna-Ameerikasse, Kesk-Euroopasse ja Aasiasse. Kiire kasv sellistes kohtades nagu Hiina, India, Lõuna-Korea, Indoneesia ja Taiwan finantskriisi ajal päästis Aasia - Vaikse ookeani turud.Järgmise paari aasta jooksul on õmblusteta rinnahoidjad ja aluspüksid ning muud aluspesu turul silmapaistvad kasvupunktid.Samuti kasvab läänes nõudlus pluss-suuruse kodu- ja aluspesu järele.Üldiselt, kui tegemist on koduga kandma aluspesu, kipuvad tarbijad seda pigem ekspromptiselt ostma, selle asemel et kaaluda, kas toode ise on vajalik.

Intiimrõivaste arendamine sõltub kangakujunduse uuendustest ja mugavuse parandamisest. Euroopat peetakse selles sektoris domineerivaks tegijaks, hoolimata USA ja Aasia-Aasia tugevast kasvust.Viimastel aastatel on rahvusvaheline konkurents viinud madalama hinnad ja nihutavad tootmiskeskused, kus rohkem tootjaid siseneb Lõuna-Ameerikasse, Kesk-Euroopasse ja Aasiasse. Kiire kasv sellistes kohtades nagu Hiina, India, Lõuna-Korea, Indoneesia ja Taiwan päästis finantskriisi ajal Aasia-Vaikse ookeani turgudel.Kodus kasutatav aluspesu on vajalik naiste sissetulekute suurendamiseks, kodupesu rõivaste kudumise turul on tugev konkurentsivõime ja hajutatus.Finantskriis on vähendanud lõhet taseme vahel ja erinevused turgude vahel on vaid kadunud.