Hiina Interneti + aluspesu turu arenguperspektiiv

- Apr 29, 2019-

Interneti leviku ja nutitelefoni kasutamise suurenemisega osaleb internetipoodides üha enam tarbijaid. Standardiseeritud mõõtmisjuhiste tekkimine on aidanud kaasa ka e-kaubanduse aluspesu turu kasvule. Käesolevas artiklis analüüsitakse Hiina Interneti + aluspesu turu ülevaadet 2018. aastal ja prognoositakse tööstuse turuväljavaadet.

Tööstuse turu ülevaade: aluspesu e-kaubandus on muutunud uue ajastu märgiseks, seda tugevust ei saa alahinnata

Interneti leviku ja nutitelefoni kasutamise suurenemisega osaleb internetipoodides üha enam tarbijaid. Standardiseeritud mõõtmisjuhiste tekkimine on aidanud kaasa ka e-kaubanduse aluspesu turu kasvule. Võrreldes füüsilise jaemüügiga on e-kaubanduse suurim eelis odav ja odav hind. Tmall taobaol on üha enam aluspesu ja mõned uued kaubamärgid on saanud rahastamist. Kuigi paljud head kaubamärgid ei ole veel finantseerimispartneritega kokku tulnud, on aluspesu e-kaubandus saanud uue ajastu märgiseks.

Andmed näitavad, et alates e-kaubanduse kanalite avamisest 2014. aastal on linna ilu internetimüük säilitanud kiire kasvu. Aastatel 2015, 2016 ja 2017 kasvas aastaga 137 protsenti, vastavalt 78,9 protsenti ja 73 protsenti.

"Manifin", "pluss üks", "yves ... " "Lanzhuoli" kolm brändi toodet lisaks füüsilisele kontakti müügile, aga ka internetimüügile. Ettevõtte internetimüük moodustas aastatel 2016-2017 umbes 30 protsenti. .

Viimase kolme aasta jooksul on aluspesu brändi "NEIWAI" kasvutempo 5-6 korda. 2017. aastal oli müügimaht ligi 180 miljonit jüaani ja tellimuste arv kahekordsel 11 ületas 100 000.

Ja kuna uus jaemüügikontseptsioon oli 2016. aasta lõpus rage, avati inmani esimene uus jaemüügikauplus, mis avati 2017. aasta märtsis. Wormwood, aluspesu, mis on loodud rohkem kui aasta kogumüügist, on üle viiekümne miljoni jüaani ja strateegiline koostöö Ali uus jaemüük, saada uus jaemüük online, offline termotuumasünteesi ali esimene maandumine brändi, on põhimõtteliselt lõpetatud kaudu kaup, liikmeteenused ja fännid puudutus kõik kanalid, võib öelda online offline operatsiooni järk-järgult koguda kogemusi kõigis kanalites.

Tööstusturu väljavaade: detsentraliseeritud turustruktuur tagab uute kaubamärkide sündi muutumisvõimalustega

Euromonitori sõnul ületab Hiina aluspesu turu suurus 2017. aastal 170 miljardit jüaani. Frost & Sullivani sõnul oli Hiina laia aluspesu turg 2013. aastal 194,4 miljardit jüaani, kusjuures ühendi kasvutempo oli 14,4%. Integreerides erinevaid teabeallikaid, on Hiina aluspesu turg nüüdseks suur turg, kus on üle 200 miljardi jüaani.

Internetikeskkonnas kasvavatel noortel tarbijatel ei ole enam kõrget brändi lojaalsust suurte kaubamärkide vastu, kuid nad on rohkem valmis proovima uusi kaubamärke oma isiksuse väljendamiseks. See toob turule võimaluse uue brändi jaoks, olenemata turu mahu ja tarbijate nõudluse seisukohast, on aluspesu e-kaubandus väärt aarimaad! Praegu on kodutarbed endiselt suhteliselt hajutatud. Qianzhan tööstuse uurimisinstituudi andmetel moodustavad kümme aluspesu tootemarki ainult 10% Hiina turuosast, millel puuduvad juhtivad kaubamärgid. See on uue brändi valmistamise võimalused muutuste jaoks!