Laste aluspesu turu praegune olukord Hiinas

- May 09, 2019-

Kahe lapse poliitika avamisega toob Hiina vastsündinud elanikkond kaasa ka kuldse kasvuperioodi ning suurema elanikkonna toetatav rasedus-, beebi- ja lasteturg pöörab üha enam tähelepanu. Suhteliselt tühja turusegmendina hakkavad üha enam kaubamärke suunama oma laste aluspesu.

Täna on meil konkreetne analüüs, Hiina laste aluspesu turupotentsiaal ja brändi staatus!

Hiina elanikkond on ületanud 1,4 miljardit, moodustades 18,82% maailma elanikkonnast. Kuna meil ei ole iga kümne aasta järel rahvaloendust, vaatame hetkeks 2010. aasta rahvaloenduse andmeid. 2010. aastal oli Hiina rahvaarv umbes 1,27 miljardit, sellest 222 miljonit olid vanuses 0–14 aastat, moodustades 16,6% kogu elanikkonnast. Siiski oli see näitaja 6,29% madalam kui 289 miljonit (22,89%) 2000. aastal. Üle 60-aastaste inimeste arv suurenes 6,96 protsendilt 8,87 protsendini.

Imikute osakaalu vähenemine ja vananemise kasv soodustasid veelgi Hiina pereplaneerimispoliitika kohandamist ja muutumist. Alates 2013. aasta poliitilisest lõõgastumisest kuni "kahe lapse poliitika" ametliku rakendamiseni 2015. aasta oktoobris toob Hiina vastsündinud elanikkond kaasa ka kuldse kasvuperioodi. Hinnanguliselt jõuab 2020. aastaks Hiina imiku- ja laste populatsioon 261 miljoni euroni !

Suur elanikkond toetab Hiina raseduse, beebi- ja lapsetööstuse laia turgu ning Hiina rasedus, beebi- ja lapse riided ja varustustööstus on kiirelt arenenud. turusegment laieturul - laste aluspesu turg!

Sest palju kordi, beebi riided ise on sisemine kulumine, kui me vaatame laste aluspesu turgu, otsustame me ajutiselt välja jätta beebi riided ja lihtsalt vaatame neid, mis on seotud lastega, kes ei ole kulunud.

Hiina turul on ainult mõned kaubamärgid, mis teevad laste aluspesu üksi, ja enamik neist võtab endiselt laste aluspesu ühe oma tootegruppina. Imiku- ja lasteturu pideva täiustamise ning laste aluspesu tühja turu puhul on siiski üha enam inimesi selle tähtsust omistanud ning kaubamärgid keskenduvad järk-järgult laste aluspesu.

Beebi ja lapse turg hea, laste aluspesu turg tühi, nii et üha rohkem inimesi pöörab oma tähelepanu laste aluspesu. Mõned ettevõtted loovad sõltumatud laste aluspesu kaubamärgid ja mõned aluspesu kaubamärgid käivitavad laste aluspesu alambrändid, rohkem kaubamärke ja valivad suurendada laste aluspesu tootesarja osakaalu ja propageerimist. Üldiselt, võrreldes teiste rõivaturgude arenenud arenguga, on laste aluspesu turg siiski alles arenguetapis ning kaubamärkide arv on suhteliselt väike. turg ootab brändide liitumist. Siiski, kuna laste aluspesu on tihedalt kulunud, tõstavad selle kõrged nõuded kangale, mugavusele ja ohutuse indeksile ka kaubamärkide künnist. Hea laste aluspesu turuvõti, peab tagama, et toote kvaliteet on ohutu, selle eelduse puudumine , kõik võivad olla ainult tühjad jutud!