Särgipood

- Dec 20, 2018-

Naha värvi valimine Tume tumedama nahaga inimesed ilmuvad tumedamaks ja kollakamalt roheliseks, halliks särgiks ning põhjustavad mõningaid määrdunud tundeid; õiglase nahaga inimesed, kes kannavad säravaid särke, võivad oma nahka väga valgeteks maha panna, kuid see teeb mehed sageli liiga naiselikuks ja mehelikkusest puudu. Rasvased inimesed kannavad väikeseid ruudukujulisi särke, mis on natuke pingelised, kitsad, sobivad terava krae särgiga.

Kõrged ja väärikas inimesed kannavad särgid, ei vali särgile dekoratiivsete nuppudega krae, kuigi see on seni populaarne.

Näo valik Erinevad näod särkide ostmisel peaksid pöörama tähelepanu järgmistele erinevustele: Tavaliselt peavad ümmargused näo inimesed, kõige tabu kandma poolringikujulisi lootuskäru või pandla kõiki ümmarguse kaelarihma nuppe, inimeste ruudukujulist nägu, peaks kandma poolkuu-like melon krae särk, et pehmendada ülevaade, ei kanna vertikaalne krae või cheongsam krae särk, pikk nägu inimesed, soovitame seljas standard särk krae Nii et mitte pikendada silueti nägu. Pöördunud kolmnurkne nägu, soovitatav on kanda väikest ümmargust kaela-särki, mis sobiks näo nurkadesse, ärge kandke liiga õhukest särki, inimese nägu, pika näo ja ümberpööratud kolmnurga näo vahel, mis sobib iga krae jaoks. särk.