Särgi klassifikatsioon (2)

- Sep 30, 2020-

5. Särgi esiosal ei ole esiplaastrit. Nööpaugu põhja lapi tugevdatud osa asetatakse seestpoolt. Esiosa ei tule. Ilma lipsuta näeb see välja lühem. Seda tüüpi esikülge nimetatakse Prantsuse rindeks.

6. Keskenduge ilule ja valguse funktsioonile, nii et vasak eesmine rindkere võtab ka lihtsa kujunduse ilma plaastritaskuteta. Prantsuse särgid on kõrgekvaliteedilised särgid, mis sobivad nii pidulike kui pidulike kleitidega.

Itaalia särk

Itaalia särk on omamoodi aristokraatlik ja romantiline särk traditsioonilises Euroopa stiilis. Seda kasutatakse peamiselt pidulike rõivaste sobitamiseks. See on üks tüüpilisemaid härrasmeeste ametlikke särke. Ehkki selle ainulaadsed Milano varrukad pole nii tavalised kui prantsuse mansettide varrukad, tunnustatakse neid koos prantsuse särkidega ka pidulike särkidena nende pika ajaloo tõttu pidulike rõivaste ajaloos. Sarnaselt prantsuse särkidele on need muutunud traditsiooniliste Euroopa härrade seas kõige tavalisemaks. Kasutatud särk.

Itaalia Milano varrukad on kahekordsed varrukad nagu Prantsuse ristiku varrukad. Erinevus prantsuse varrukatest on:

1. Itaalia varrukad võtavad kaarekujulise välimise pendli. See traditsiooniline manseti kuju on väga dekoratiivne, mis annab särgi ja särgi omanikule romantilise temperamendi.

2. Itaalia varrukad ei ole mansetinööpidega kinnitatud, kuid mansettide kinnitamiseks kasutatakse siiski tavalisi nööpe, kuid üldiselt pole nööpe hõlpsasti näha, kui need on klapp-varrukatega kaetud.

3. Itaalia särgi eesmine klapp erineb prantsuse stiilis avatud uksest ja varjatud klapist, eesmise klapiga plaaster.

Särgi tüüp

Lihtsad saab jagada järgmisteks: ametlikud särgid, vabaaja särgid, vabaaja särgid, kodu särgid, puhkuse särgid.

Pidulikke särke kasutatakse pidulike kleitide või ülikondade sobitamiseks. Vabaaja särke kasutatakse ülikondade sobitamiseks mitteametlikel puhkudel. Koduseid särke kasutatakse mitteametlike ülikondade, näiteks kampsunite ja vabaajapükste, sobitamiseks kodus ja jalutuskäikudel, samas kui puhkusesärke on pühendatud reisimisele ja puhkusele.