Meeste aluspesu on väga oluline

- Jun 04, 2019-

Nüüd, üha rohkem mehi nõuavad mitte ainult mugavust, vaid ka nende aluspesu seksikkust ja virilityt. Meeste aluspesu mõiste pärast häbistamist, suured aluspüksid, aga ka muutuste mägedes: algne ühtne funktsioon järk-järgult spordile, huvi, sugu muutuste areng, et näidata inimese tervist ja virility.


Mõned mehed ütlevad, et aluspesu on neile kõige lähemal olevatele inimestele, nii nagu paljud naised kaaluvad, kas nad näevad oma alusrõivaste silmis hea välja, kui nad oma aluspesu valivad. Samuti on väga oluline, et nööpnõelad ja välispüksid sobiksid.


Teie aluspesu kangas on väga oluline


Egiptuse meditsiiniarst Shafiq on leidnud, et sünteetilised aluspüksid võivad 20-aastase uurimistöö tulemusena meestel põhjustada oligospermiat, mõjutades viljakust. Tema uuring näitas, et puhta polüestri aluspüksid kandnud meestel oli spermatosoidide arv märkimisväärselt vähenenud 40% ja 14% vahel. kuud, samal ajal kui meestel, kes kandsid poolpuuvillast ja poolpolüestrist aluspüksid, oli spermatosoidide arv vähenenud 9% ja 10 kuu vahel, samal ajal kui meestel, kes kandsid puhtaid puuvillast aluspüksid, ei olnud sperma muutusi. , peamiselt keemilise kihi aluspesu muutmisel 4 ~ 8 kuud pärast tavalist.


Uuring kinnitab, et polüestri püksikud ajutiselt pärsivad sperma tootmist. See tõstab munandite temperatuuri ja alandab plasma hormoonide taset, põhjustades oligospermiat. See on üks halvimaid tagajärgi, kui aluspesu veaga kandes - põhjustab viljatust ja jätab meestele õiguse isadeks olla. see ei ole lihtsalt abielus olevad mehed, keda on vaja muretseda. Shafik hoiatab mehi, kes on saanud isadeks, et polüester suudab luua peenise kudedes staatilisi väljad, nõrgestada mehe seksuaalset funktsiooni ja põhjustada isegi seksuaalse apaatia.


Aluspesu valik on inimeselt erinev


Sport - püksikud


Püksikud wrap suhteliselt tihe, mõjutab soojuse hajutamist ja higi, kahjulik reproduktiivtervise.Aga see sobib sportlik mehed varicocele.Men koos varicocele vaja valida püksikud, mis on tihe ja crotched, et tõsta munandit ja vähendada venoosse tagasipöördumise rõhk .


Nagu sõbrannuse sõber, peaks ka valima lühikesed püksikud, endiselt on sportlikud aluspüksid, mis on tehniliselt eriti disainitud, see on põhiline modelleerimine väikeste püksikutega, lisab bursa kotti, nimetab ka bursa koti aluspesu, see on sportlike aluspükside delegaat.Stereo munandit omab disain, suudab kapslit täielikult ära hoida, vältida munandit ja reie sees hõõruda üksteist, ja munandit paigutatakse ikka veel peenisest välja, ventileeritav läbilaskvus on imetlusväärne, see on liikuva mehe valik ***.


Paksu jalgega mees - kõrged aluspüksid


Paksete reiedega mehed sobivad kõrge liistuga aluspesu kandmiseks.Mis on kõrge aluspüksid? Püksikute küljed lähevad otse vööst või puusadest, vähem sidemeid reiejuurega.On hästi teada, et naiste riided on mõeldud seksikas, samal ajal kui mehed ei ole. Meeste aluspesu kõrged pilud on mõeldud paksude jalgadega meestele. Võrreldes bokserite lõdvestusega teeb püksikud selle osa sõpradest kompaktseks. Paks jala mees kõndimine hõõrdumine on suurem, kui seljas tihe lamedad sarved püksid, püksid jalg lihtne teha reie root vereringet halvem, mõjutada scrotal temperatuur ja niiskus, ja valida kõrge tuulutusavad püksikud paremini kaitsta funktsiooni paks jalg mees.Ja ei põhjusta hõõrdumist jalgade ülekuumenemise olukord, ei jookse tahte ja kahju.


Paksete jalgadega mehed, keda on lihtne higistada, valida kõrged õhukesed püksikud ei vali puhta puuvilla, valida, kas see sisaldab 15% ~ 30% puuvilla, praegu on mõned modaalid, siid ja muud kangad, suudavad tõhusalt higi, kuivada kiiremini


Istuv: poksijad


Sedentne gens, nagu näiteks tööjõud ja autojuhid, kipuvad pikema aja vältel suurendama häbemetemperatuuri, nii et see, mis neile kõige paremini sobib, on baggy poksijad. Kõrge temperatuur mõjutab sperma liikuvust, mis omakorda mõjutab mehe reproduktiivtervist. tasasest sarvest saab soojust paremini lahti saada, see probleem ei ilmu.


Bokserite lõtvus muudab küünarvarre isereguleerimise lõdvestumaks ja loomulikus olekus, mis teeb mehed pikemaks ajaks mugavamaks ja tervislikumaks.