Meeste aluspesu

- Jun 17, 2019-

Meeste aluspesu on puuvill, modaal, bambuskiud, lycra, nailon, Coolmax (hingamine), MERYL jne.

Puhtast puuvillast kangas: puhta puuvillasest kangast valmistatud aluspesu on tugeva niiskuse neeldumise, kuid nõrga niiskuse tühjenemise (ei ole kerge kuivada). Kui nahk puudutab märgasid riideid pikka aega, on kerge saada punast, paistes ja sügelev tunne, tekitada piike või põhjustada nahaärritust ja dermatiiti. Seega, kui soovite puuvillast aluspesu kanda, peate tagama, et aluspesu on kuiv . Mehed, kes kergesti higistavad ja sageli sõidavad, ei sobi suure sisaldusega puuvillase aluspesu kandmiseks.Samal ajal on puuvilla elastsus nõrk ja puhta puuvillase aluspesu sobib oluliselt (ebakorrektne kandmine mõjutab tõenäoliselt tavalist noorukite suguelundite arengut). Seetõttu tuleks puuvilla aluspesu täiendada 5 ~ 10% spandexiga (top spandex nagu dupont 'lycra') abimaterjalina aluspesu elastsuse parandamiseks ja sobivuse suurendamiseks.Kunstnike eksperdid Davidarchy meeste aluspesu viitavad sellele, et ülitundliku nahaga või ebanormaalselt higine nahk võib valida kammitud puuvillase aluspesu, mis sisaldab spandexit.

Tactel (nailon 66): Tactel on kvaliteetne nailonkiud, mis on valmistatud dupont.Nylon muudab kanga pehmeks ja mugavaks ning selle hea niiskuse neeldumine võib tasakaalustada õhu ja keha vahelist niiskuse erinevust, vähendades seega kehale survet, on reguleerimise mõju.See on kerge ja kergesti hooldatav.Seda saab pesta masinaga ja kuivatada kolm korda kiiremini kui puuvill. See vajab vaid kerget triikimist või püsivat triikimist.

Modaalsed kangad: "modaal" on tegelikult kangaste kaubamärk, "ringlussevõetud tselluloos" klass kiududest. Võrreldes teiste kangadega on regenereeritud tsellulooskiud pehmem, tugevam ja plastilisem ning omab märgatavalt suuremat niiskuse neeldumist ja higistamisvõimet kui puhas puuvill tooted.

Võtke näiteks kõige kuulsam regenereeritud tsellulooskiudemärk "lanjimodale", mille kiudude peenus on ainult 1dtex, samal ajal kui puuvillakiu peenus on 1,5-2,5 dtex ja siidi peenus on 1,3dtex, seega on see kompaktne ja pehmem. modaali tugevusindeks on 35,6 cm ja tavalise puuvilla kuiva tugevuse indeks on 25,6 cm. Selle tugevus on palju kõrgem kui puhas puuvill ja polüester puuvill, seega on see tihedamalt kuluv. Lisaks on mudeli niiskuse imendumise ja higistamise võimsus 50% kõrgem puuvillakiust, mis võimaldab kangal jääda kuivaks ja hingavaks. , mis on kasulik inimese füsioloogilisele ringlusele ja tervisele. Mood on puhas looduslik kiud, mis on pärit Euroopa põõsastest. Armee meeste aluspesueksperdid soovitavad osta modale aluspesu, kes on ranged oma aluspesu ja eriti mugavuse pärast.

Lycra (Lycra): kunstlik elastne kiud, mis on leiutatud ja toodetud ainult dupont-firma poolt, mida saab vabalt 4–7 korda venitada, ja pärast välise jõu vabastamist kiiresti tagasi algsesse pikkusesse. Seda ei saa kasutada üksi ja seda saab põimida muude keemiliste või looduslike kiududega.

Bambusest kangast kangast: rohkem ja rohkem inimesi nagu aluspesu kangatüübid, kuulus bambuskiust kaubamärk on peamiselt "päev bambusest kiud". Paljud kodu- ja välismaised aluspesu kaubamärgid, nagu Davidarchy, on esmalt valinud takaruki kiudude peamised tooted. on puhas looduslik materjal, tooraine eraldatakse bambusest looduslikust kasvust. Lisaks kiudude peenusele, kuiva tugevuse indeksile, niiskuse imendumise higistamine on tavalisest puuvillasest kangast kõrgem, lisaks sellele on sellel loomulik antibakteriaalne, antimikroobne, lisaks lestad, deodoriseerimine ja anti-uv funktsioon: bambusekiud sisalduvad bambusekraaniga antibakteriaalses materjalis, mis sobib tihedalt sobivate rõivaste kõrvale, kuid lisaks omapärasele lõhnale, on 12 tunni jooksul eriti eriline antibakteriaalne toime. bambusest kiu steriliseerimise määr - 92,8% 63.Bamboo kiud ultraviolettkiirguse määr on kümme tuhat kuus, anti ultraviolettvõime on puuvill 41,7 korda, samal ajal, bambusekiust ilma tasuta tasuta, anti-staatiline, antiprurtant.

Coolmax (hingav kiud): dupont-kõrgtehnoloogiline kiud Coolmax on nelikanaliline kiud, mis juhib kiiresti higi ja niiskust nahapinnalt eemale ja hajutab selle kõigis suundades, võimaldades higi kiiremini aurustuda ja nahka kuivaks ja mugavaks. keha higistamine, naha või rõivaste pinnal ei higistata.See on vastupidav, mugav ja hingav, talvel soe ja suvel jahe. Kangas on ka kerge pesta, deformeerumist pärast pesemist ei ole, lihtne kuivada, kangas on kerge ja pehme, ei ole triikimist ja muid omadusi.

Meryl: maagiline ja mugav kangas, loomuliku värvimuutuse mõjuga, äärmiselt pehme puudutus, tihe ja mugav elastsus, hea niiskuse neeldumine, uv kaitsefunktsioon.

ELITE: naturaalne elastne kangas, hea loomulik elastsus, pehme puudutus.

ICESTAR: jahe ja hügroskoopne kangas, mis kasutab EVOH hüdrofiilset omadust, suudab niiskust tõhusalt absorbeerida ja kangast jahtuda ning lõnga ainulaadne struktuur teeb kangast tihedalt liibuva, loodusliku ja pehme.