Meeste aluspesu nõuab uuendamist

- Jul 08, 2019-

Kui olete härrasmees, siis vilkuge oma aluspesu brändiga. Ärge eksige, see on filmidialoog. Elake sina ja mina koos selle trikkiga, et proovida ümbritsevate meeste maitset. Öeldakse, et Briti härraste hea maine tuleneb nende hea komme kanda aastaringselt keskrõivaid, isegi rikastes või jõude töötavates klassides, tuleb iga päev aluspesu kanda korralikult triikida.Rõivaste kandmine on tõesti teie enda jaoks, sellepärast on tegemist maitse ja stiiliga.

Kui ma esimest korda YLK yinli-pükstega kokku puutusin, ütles vastutav isik mulle, et see funktsionaalne aluspesu on Ameerika Ühendriikidest imporditud toode. Alles pärast 1209 eksperimenti ja koguni 2611 korduvat modifikatsiooni, mille viisid läbi ameeriklasest androgoog ja traditsioonilise hiina meditsiini arst, leidsime sobiva annuse ja määrasime täpse asukoha. Pärast viieaastast arendustööd toode lõpuks välja töötati

Meeste funktsionaalsed hõbedased püksid. Füsioteraapiaga pannes saab lahendada meeste seksuaalfunktsiooni probleemi, lahendada impotentsuse, enneaegse seemnepurske, nõrkuse, unetuse ja unistuse.Hõbedad püksid on valmistatud kõrgtehnoloogilisest kangast, mida on väga mugav kanda ja mis kaitseb meeste kuldset kolmnurka.Miks võib mees näib nimmeosa tõsist ärevust on pehme, nõrk nõrk ja unetus on paljude unenägude nähtus? Selle põhjuseks on asjaolu, et neeru jõud on ebapiisav ja füsioloogilisele tunnusele, et meie hõbe toetab mehe sõnul pükste tagumist taljet, on paremal ülal 6 energiakivi mees taga vöökoht, ühtlane vool lisab mehele energiat, suurendab neerude jõudu, lahendab mehe neeru tühja põhjuse, talje põlvehape ja pehme, unetus unistab palju, oota vaeva.Et eesnäärmes on kaks energiakivi , mis võib tõhusalt kaitsta meeste eesnääret ja muuta meeste eesnäärme võimsamaks.lahendada sagedase ja kiireloomulise urineerimise probleemi meestel.Yinli-pükste jalgealune KASUTAB 400 infrapuna-tomaliini, mis võib suurendada vereringet ja soodustab käsnarakkude arengut.Kõik teavad, et meeste peenise erektsioon on suguelundite nüri verekiirus, jalgevahe tom tomaliiniga kaetud osad ja meeste suguelundid kõndimisel, harjamassaaž, iga päev nagu siis, kui mehel on pidevalt õrn käsi. suguelundite massaaž, võib oluliselt vähendada meeste seksuaalset tundlikkust.

Paljud seksuaalse düsfunktsiooni impotentsus enneaegset seemnepurset meessõbrad jagunevad tavaliselt kahte tüüpi probleemideks - füsioloogilised ja psühholoogilised.Füsioloogilised, peamiselt seetõttu, et see on noorukieas, kui ülemäärane masturbeerimine põhjustab enneaegset seemnepurset impotentsuse korral, püstitada mitte kindlalt.Ja mis psühholoogiliselt tõuseb? on väljaspool mingisugust põhjust, sai stimulatsiooni psühholoogias takistuse saavutamiseks, ühendab teda juba siis, et ta ei peaks naisega tihedalt kokku puutuma, ilmnes talle enneaegne seemnepurse impotentsusena.Hõbedad püksid meeste suguelundite massaažiteraapia infrapuna-tomaliini osadest, saab tõhusalt vähendada meeste tundlikkust, kui tundlikkust saab vähendada, et lahendada füsioloogilisi ja psühholoogilisi probleeme.Kandmine tsükli järgi pikendas tunduvalt mehe magamistoa aega, kuid võib ka suurendada erektsioonivõimet, lahendada impotentsus enneaegne ejakulatsioon lase mehel püsivamaks.

Nüüd on käes Hiina ja lääne tooteid ühendavate kõrgtehnoloogiliste toodete ajastu.