Kuidas pesta pesu korralikult

- Apr 23, 2019-

  • Kui kaua ma pean oma aluspesu muutma?

See küsimus on teada mõnedele inimestele.Aga keegi ütleb aluspesu 6 kuud muutuda üks kord, et kui ma ostan hiljem poolaasta ei kandnud? Kadunud, ei ole veel kadunud, ikka saab kanda? Siin öelda, et tegelikult, kas visake ära, vajadus asendada, ei ole aeg, vaid aluspesu asendamise sagedus. Mida vähem on aluspesu, seda sagedamini kasutate iga paari, mis tähendab, et teie aluspesu tuleb lühikese aja jooksul uuendada. Kui teie aluspesu on piisav, väheneb iga paari kasutamise sagedus, nii et saate olla kindel kuue kuu või kauem.

  • Kui tihti peaksite pesema pesu?

Kui teil on piisavalt aega ja piisavalt aluspüksid, muutke neid nii mitu korda päevas, kui soovite.

Tavapärastes tingimustes või kulutasuvuse seisukohast on igapäevane muutus siiski kohustuslik, kui on olemas eritingimused, näiteks ülemäärane higistamine suvel, on okei muuta oma riideid kaks korda päevas.

Sügisel ja talvel hooajal, kuigi temperatuur on madal, higistage vähem, kuid igasugused eritamis- ja muud aastaaegad ei erine, mistõttu on soovitatav pesta aluspesu iga päev.

Kuidas pesta aluspesu korralikult?

Paljud inimesed arvavad, et on oluline pesta oma aluspesu hästi, nii et on olemas igasuguseid võimalusi pesu pesemiseks ...

Puhastage puhastusvahendiga näiteks 84 desinfitseerimisvahendit, puhastage uuesti pärast kuuma veega keetmist oota hetk, veel inimene, kes suudab kasutada mikrolaineahju, elektriline veekeetja isegi pesta aluspesu sellest, mida ...

Aga kas nad tõesti töötavad? Et anda teile idee, puhastab pesuvahend mustust, kuid see ei tapa baktereid ega viiruseid, 84 desinfitseerimisvahendil on teatud bakteritsiidne toime, kuid 84 desinfitseeriva terava lõhnaga ei saa kõik seista; puhastustemperatuuril, umbes 30 kraadi allpool sooja vee puhastamist, ja veekeetja keeva aluspesu hävitab oluliselt aluspesu kiukoostise.

Aga siis jälle, aluspesu puhastamiseks soovitan: kasutada spetsiaalset pesuainet puhastamiseks.Ja puhastamise käigus, peab olema kooskõlas puhastamisjuhistega, ei saa kokku puutuda teiste riietega, et vältida teisi riideid kollane fade.

Natuke nõu

Paljud mehed näevad välja heledad ja ilusad, peened ülikonnad, läikivad nahast kingad, sirged joonised. Enamik mehi ei ole nende aluspesu poolest nii erilised. Nad ei usu, et see on palju pesemisega seotud.

Kuid tegelikult on meeste aluspesu äärmiselt oluline, sest viimane kaitseliin tundlike osade, mugavuse ja ebamugavuse, mugavuse ja ebamugavuste pärast, mis mõjutavad otseselt päeva elu. Lisaks on meeste aluspesu just nagu naiste rinnahoidja hormoonide tugev lõhn. Hea meeste aluspesu tõstab esile meeste unikaalse võlu.