Kuidas teha Brand Aluspesu Marketing

- Dec 25, 2020-

Kuidas teha brändi aluspesu turundus

1. Algajad sisenevad selles valdkonnas peaks lugema rohkem raamatuid aluspesu teadmisi, ja rohkem teada toote müügi oskusi, kliendi psühholoogia, kuidas ajendada kliente ostma jne, ja neil peab olema usk edu, isegi kõige raskem Minna ja teha kõike oma südamega. Edu on ainult aja küsimus.


2. Valides brändi ja salvestada, teha otsus, mis põhineb asukoht kauplus, kliendi kulutuste võimsus, ja oma rahalist olukorda. Hoolikalt analüüsida, kas brändi äri investeeringute tingimused, hinna positsioneerimine, toote pilt, terminaliteenused jne sobivad teile, ja see on kõige parem külastada. Kui kohalik tarbimisvõimsus on liiga madal ja rahalised vahendid ei ole väga tugev, valides poest, ala ei tohiks olla liiga suur, teenetemärgi on lihtne ja helde, ja valitud brändi on parem mitte olla frantsiisitasu, ja ei ole minimaalne ostulimiit. Kui teil on suur kuluvõimsus ümber poe ja teie omavahendid on suhteliselt tugevad, valige keskmise-to-high-end brändi. Lühidalt, peate valima brändi, mis sobib teile.


3. Kui pood on suhteliselt suur, saate valida brändi kombineeritud poe ja tootekategooria kombineeritud poe, mis võib vähendada kahjumi riski. Pärast pidžaama ostmist saab klient osta aluspesu, aluspesu jne. Selline ühistarbimine võib suurendada ühte käivet. Brändidel on ka erinevad eelised. Kui pood on suhteliselt väike, teha üks või kaks eristavat marki aluspesu eriala salvestada. Võite lisada ka mõned tootekategooriad, kuid ei mõjuta poe üldist pilti ega teid üle koormata. Kui algaja liitub aluspesu kauplus, paljud kaubamärgid nõuavad ainult üks bränd. Ellujäämismäär selline aluspesu kauplus on väga madal, ja ma loodan, et kaaluda seda hoolikalt.


4. Ärge lootke liiga palju tarnijatele äriprotsessis, sest tarnijad ei ole teie kõrval iga päev, seal on palju frantsiisivõtjaid all tarnijad teenida, probleemid, mis tekivad iga päev igas poes on erinevad, ja nad tuleb lahendada õigeaegselt , Frantsiisivõtjad peavad olema hea jälgida, analüüsida ja lahendada probleeme. Ärivõimalused kuvatakse teie kõrval igal ajal, sõltuvalt sellest, kas leiate neid ja haarata neid.


5. Frantsiisivõtjad peavad olema kannatlikud. Ärge heitke meelt, sest neil ei ole raha esimesel avamine kuu. Nad peavad analüüsima põhjuseid ja lahendama probleemi. Keegi ei sisene poodi või kandemäär on madal. On ka tooteid, müügiisikud, kuvab, poe asukohad, Paljudel põhjustel, nagu hind, probleeme, mida ei saa lahendada ise saab lahendada läbi läbirääkimisi brändi omanikud. Ainult vastastikuse mõistmise abil saame me koos areneda. Kui keegi ei sisene poodi, leiavad nad viisi, kuidas tarbijaid sisse lasta. Pärast tulevad, nad nuputada, kuidas teha tarbijatele kulutada rohkem, ja kuidas saada sõpradega tarbijatega ja lase neil tuua rohkem sõpru.


6. anda klientidele kasumit; üldised kaubamärgiomanikud nõuavad frantsiisivõtjatelt müümist vähemalt sama soodsa hinnaga. Frantsiisivõtjad peaksid oma müügihinnad kindlaks määrama vastavalt nende tegelikele tingimustele. Näiteks on mitmeid aluspesu kauplused ümber oma kauplustes, ja nende allahindlused on suuremad kui nende oma. Kui teil on madal, peaksite andma oma klientidele ka mõned eelised. Kui teil tekib korduvad kliendid või hulgishopping, ärge laske klientidel mõelda, et teie pood võib kaubelda. Sa pead pöörama tähelepanu meetod, et muuta kliendid tänan teid teie kasumit. .


7. Hea müügiesindaja küsimine on üks samm edule lähemal. Esiteks peavad müügimehed olema võimelised kandma raskusi ja seisma rasket tööd, olema terved ja energilised, rääkima selgelt, töötama puhtalt, neil on hea teenindushoiak ja meeldiv nägu tarbimiseks. Inimesed, kes usuvad sa tahad uskuda tooteid edendada. Kui nad on tuttav sõnad, hea müügimees saab müüa prügi.


8. Kui see on lubatud, peaks ülemus otseselt osalema tarnija erinevatel koolitustel ja osalema kaupluse käitamisel, sest müügiisik on ebastabiilne. Kui vana müügiisik astub tagasi ja uus müügiisik ei saa aru, ei saa tarnija teile kunagi koolitust anda. See on väga kahjulik müük laos. Kui boss on osalenud koolitus, ta saab otse koolitada uue müügiesindaja, ja boss sageli leiab probleeme poest ajal, mil ta on laos.


9. Tooted tuleks populariseerida, sest seal on rohkem populaarsed tarbijad, ja seal peab olema, kuid mitte palju eritooteid, sest seal on vähe inimesi erivajadustega.


10. Kui soovite tagada kaupluse käibe, tuleb tagada toodete tavapärane inventuur. Paljud aluspesu kauplus omanikud ei ole valmis laos liiga palju, mõtlesin, et inventuuri toob kaasa mahajäämus raha.


11. Kui toode on hooaja läbimas, tuleks inventarinimestikku töödelda õigeaegselt, isegi kui seda saab tagastada või vahetada, tuleb see tühjendada. See võib lahendada tarnija varude surve ja anda klientidele ka kasumit.


12. Kui soovite luua counter kaubanduskeskus, valides brändi, see on kõige parem valida brändi madalama diskontomääraga. Üldiselt küps marki on saadaval diskontomääraga 4-4,5%. Tänapäeval on kaubamajad saadaval pühade või aastaaegade jaoks. Tekib 50% allahindlus kogu saal või 100 jüaani ostmiseks 100 jüaani, ja mõned kaubanduskeskused väljastavad ka arveid, kui nad saavad makse. Tavaliste arvete maksumäär on 4% ja käibemaksu määr 17%. Pärast allahindlust ei ole mingit kasumit üldse. Kliente kasutatakse ka madalate diskontomääradega loendurites ostmiseks. Seetõttu frantsiisivõtjad, kes on uus aluspesu tööstuse ja on vähem rahalisi vahendeid saab valida diskonteerida mõned tarnijad suhteliselt madalad diskontomäärad. Seal on rohkem soodustusi ja allahindlusi klientidele.


13. Väga oluline on ka tarnija terminaliteenus. Seal on rohkem küps brändi frantsiisivõtjad ja suhteliselt vähem teenust teile. Nende südames ei pane nad väikesi frantsiisivõtjaid oma silmadesse. Veel üks ei ole rohkem, vähem Seal on palju, väikesed kaubamärgid on erinevad, ükskõik kui suur või väike nad võtavad seda väga tõsiselt.


14. Äri alustamiseks peate seadma endale eesmärgid: näiteks igapäevased müügieesmärgid, igakuised eesmärgid, müügiisiku isiklikud eesmärgid, kasumieesmärgid, keskmise tähtajaga kasumieesmärgid, pikaajalisekasumi eesmärgid jne. Näiteks selle kuu tulu eesmärk on 30000 jüaani, keskmine päev Eesmärk on 1000 jüaani. Kui tänane käive on 900 jüaani, siis homme peab olema 1100 jüaani. Kui homsekäive on veel 900 jüaani, siis peab see olema 1200 jüaani ülehomme. Eesmärgi saavutamiseks saab töötunde pikendada ja müügiisikute müüki suurendada. Eesmärkide seadmisel peavad frantsiisivõtjad otsustama vastavalt oma kaupluste tegelikule olukorrale. Kui eesmärk on liiga kõrge, ei ole müügiisikul entusiasmi ja eesmärk on müügi edendamiseks liiga madal.