Kuidas puhastada oma aluspesu

- Dec 20, 2018-

Aluspüksid peavad iga päev muutuma.

Ära lase oma aluspesu ööbida, vastasel juhul muudab paljude bakterite kasv puhastamise raskeks. Aluspesu vajab käte pesemist.

Üks on see, et pesumasin ei ole puhas, samal ajal võib see põhjustada bakterite levikut; teiseks võib käsipesu suurendada hõõrdetihedust, mis soodustab kohalikku puhastamist, nii et aluspesu saab pesta puhtamaks.

Aluspesu valida leeliseline mitte liiga tugev, puhas võime on parem puhastusvahend, sest naiste erasektori osad on nõrk happeline keskkond.

Peske aluspesu spetsiaalsete puhastusvahenditega. Aluspüksid peavad kõigepealt kuivatama ventileeritavas kohas ja siis ei suuda elada päikesevalguse eest, ultraviolettkiirguses päikesevalgus, steriliseerida ja desinfitseerida, hoida aluspesu. Tõesti piinlik, et lasta aluspesu päikesevalguse all, on vaja kasutada pesukuivatit aluspesu põhjalikuks kuivatamiseks, aluspesu puhtaks ja värskendavaks, ennast kandma on mugav. Mugavalt riietuda, et naised valiksid puuvillast aluspesu. Märkus: kui see puutub otseselt päikese kätte, deformeerub ja kõveneb.