Kuidas osta kvaliteetseid rinnahoidjaid?

- Nov 22, 2020-

Kuidas osta kvaliteetseid rinnahoidjaid?


Rinnahoidjate kvaliteedi kindlakstegemisel on peamised aspektid järgmised:

Üks, tüüp

Kõigepealt kontrollige, kas rinnahoidja kummagi osa vasak ja parem külg on sümmeetrilised, kas töö on hoolikas, kas kortsud on, kas õmblusalal on nõelaauke, kui nõelaauk on, saab sellest peagi suur auk.

2. Materjal

Kangaste koostis jaguneb tavaliselt looduslikeks kiududeks ja keemilisteks kiududeks. Looduslikud kiud koosnevad puuvillast, villast, siidist ja kanepist. Keemilised kiud koosnevad polüestrist, akrüülist ja polüpropüleenist. Parimad kangad on looduslikest kiududest puuvill ja puuvillane lõng. Mida suurem on loend, seda parem, seda suurem on lõnga arv, seda õhem on lõng ja seda on väga mugav ja pehme kanda.

Kolm, vormikupp ja seljarihm

Vormikupi pind peaks olema sile ja ümmargune, ilma süvendite ja eenditeta. Seljaosa kangas peaks olema korralik ja paindlik. Saate seda käsitsi tõmmata. Kui tunnete, et tagarihm on lahti, siis see kindlasti ei toimi.

Neli, õmblused ja vaheriie

Hea kvaliteediga rinnahoidja õmblused on väga ühtsed ja vahele jäävad silmused puuduvad, samuti on silmuste õmblused väga selged ja siledad ning ebakorrapäraseid õmblusi pole kunagi. Vaadates vaheriide sisemust, tähendab see, et kui on pilling, siis peab kangas olema halb.

Viis, testige paindlikkust

Viimane tehnika on tõmmata seda õrnalt oma käega ja seejärel uuesti pigistada. Kui rinnahoidja on hea vastupidavuse ja kvalitatiivse kujuga, ei deformeeru see pärast näpistamist!