Kas teate lambakangast? Erinevus

- Jul 29, 2019-

Moodsad materjalid on tänapäeval lambaliha, eriti talvel, mis on väga populaarne.Mida te teate lambaliha kangast? Mis vahe on lambaläätsel ja lambaläätsel?

Lambvill, tuntud ka kui Lambvill, on levinud materjal, mida kasutatakse talveriietes. See on populaarne oma soojuse ja moetunnetuse poolest. Lambi tööjope on ka 2016. aasta talvel moes element.

Lambavill, nagu nimigi ütleb, on võetud lamba esimesest villalõikust (umbes 7 kuud vana) .Vill on looduslikult väga pehme, sile ja elastne. Valmisvill on peen, pehme, kui tavaline vill, ja sellest materjalist lõngal on parem käsikäes tunne kui tavalisel villal, see hoiab paremini kui tavaline vill ja maksab natuke rohkem.

Talle vill: talle lambavill on lamba kerel olev vill, pikkus ja peenus jäävad villa ja kašmiiri vahele, tekstuur on õrnem, tavalisest villast pehmem, on tänapäevaste naiste tavaline materjal taliriietuses, soojuses ja moetunnetuses armastus ja soosimine, kõrge kvaliteet ja loomulikult kõrge hind.

Lambaliha fliis: lambaliha fliis on omamoodi kvaliteetne vill kašmiiri ja tavalise villa vahel, kuid turul on palju võltsitud lambaliha, pärlvillast segatud ülipehme lühike fliis ja muud kangad, mida madala kvaliteediga kasutatakse talveriiete vooder. Identifitseerimismeetod on tulekahju korral põletamine, kui näputäis on katki, kui see on põletatud pastana vale. Tõsi, talvemantlite sisevoodris kasutatakse kvaliteetset lambanahast kangast, mis on soe ja pehme, ning on tarbijate seas väga populaarne.