Piiriülesed müüjad Vt „Hiina ja USA vaheline kaubandussõda”

- Jun 10, 2019-

Hiina ja Ameerika Ühendriikide vaheline kaubandussõda hõlmab laiemat tootevalikut, sealhulgas mõningaid tavapäraseid kategooriaid, mida e-kaubanduse eksportijad on kasutanud. Võrreldes üldise kaubandusega on Hiina ja Ameerika Ühendriikide vahelise kaubandussõja mõju piiratud e-kaubanduse eksportijate kohta, kuid me ei saa välistada võimalust, et kaubandussõda "kahjustab vees kalu", vastavalt tööstuse siseringitehingutele.

Platvormi müüjad räägivad Hiina ja USA kaubandussõjast: aasta lõpu tipphooajal võib olla mõju, varude maht oluliselt väheneb

Kaubandussõjal võib olla kõige otsesem mõju e-kaubanduse eksportijatele, kes ei soovi, et nende kaubad maksaksid kummalgi poolel kõrgemaid makse.

"Alates Hiina ja Ameerika Ühendriikide vahelise kaubandusõja algusest on kõige ilmsem tunne, et Ameerika Ühendriikides on online-tellimused mõnevõrra vähenenud, mis avaldab mõju aasta lõpu hooaegade ettevalmistamisele. Näiteks, et vähendada varu, et vähendada riski, "Soovin müüja zhong guisen ütles Hugo.Esilises kaubanduses olukorda, kõige tähtsam e-kaubanduse müüjad teha on kontrollida kaupluse riske."

Ta mainis ka, et tulevikus võivad eksportijad ka silmitsi toorainete hinnatõusuga ja kõrgemate kuludega, mis lõpuks kantakse edasi tarbijatele, vähendades nende soovi osta kaupu ja mõjutades paratamatult tehingute arvu. tarbijad kasutavad kõrge kvaliteediga ja odavaid Hiina kaupu. Kui Hiina ja Ameerika Ühendriikide vaheline kaubandussõda läheb pea suunas, suurendab see tarbijate tarbimiskulusid ning ekspordi e-kaubanduse müüjate müügitulemused ei ole optimistlikud.

Fannie, Amazon müüja, tunneb ka seda. "Kaubandus sõda algas, seda ilmsemad muutused on eksportida elektri müüjaid kulud on tõusnud, lõppkokkuvõttes lähtudes algsest maksust, lisamaksudest, mis nõuavad, et müüjad tahaksid hoida konkurentsieelis, mida tuleb teha võimalikult suures ulatuses kulude kontrolli all, vältida välismõju kaudu tehtavat vulgaarset juhtimist, täiustamistoimingut. ”Ta ütles, et piiriülese e-kaubanduse eksporti on alati domineerinud madala hinnaga tooted, millel on tõsised homogeniseerimised ja vastavate põhiliste konkurentsieeliste ja asendamatute eeliste puudumine ning sageli toetuvad hindadele. Nüüd, kui vahetuskurss, tariifid ja rahvusvahelised kaubanduskeskkonnad muutuvad, on vältimatu, et müüjad kogevad raskusi.

Kosmeetikatoodete bränd Focallure'i müüja ütleb, et see moodustab vähem kui 10% oma USA ärist, mistõttu ei ole see liiga mures maksumõjude pärast. "Kuna meie tooted võivad olla kõrged lisatasud, siis nüüd on see osa kosmeetikatooted, hinnad tõusevad ja langevad kõrge ja madala müügi tasemega, mis ei pruugi tingimata olla seotud, ning tariifide tõus, peame tegema müügihinna parandamise, üldiselt on platvormi müüjatel vähe mõju, kuid kohalikud tarbijad, võib-olla nad tahavad maksta kõrgemaid kulusid. ”

"Praeguses kauplemiskeskkonnas võib see avaldada suuremat mõju e-kaubanduse müüjatele, kes müüvad kaupu ekspordiks," ütles zhang jiong, Guangdongi piiriülese e-kaubanduse assotsiatsiooni analüütik. rohkem see kaldub olema jaotusviis ja maksumäär tõuseb. Nõuetele vastavuse järelevalve keskkonnas muutub jaotusrežiim üha keerulisemaks. Klientide ühikuhinna tõus muutub tulevikus tõenäoliselt piiriülese e-kaubanduse uueks trendiks.

Us-Hiina kaubandussõda võimaldab ekspordi e-kaubanduse ettevõtetel koolitada „kolme ülivõimu”

Alates eelmise aasta kaubandussõjast Ameerika Ühendriikide ja Hiina vahel on ekspordi-e-kaubanduse ettevõtted selle pärast alati närvis, kuid paljude müüjate sõnul on selles "lahingus" Hiina võitu võitnud ja võtab endale väljakutse enda kohandamiseks kiiresti muutuda tugevamaks.Kui trump on surve, kaubandus sõda Hiina ja Ameerika Ühendriigid on pikenenud. Hiina saab selle äärmise surve tõttu kolm suurriiki:

Esiteks, super sisenõudluse laienemine

Hiinas on rohkem kui 1,3 miljardit inimest, 900 miljonit tööjõuressurssi, 170 miljonit kõrgharidusega või kutseoskustega inimest ja rohkem kui 100 miljonit turuosalist. Hiina majandus on tohutu turg, strateegiline sügavus ja püsiv sisenõudlus, mida ükski teine riik ei suuda täita .

Need andmed näitavad ka, et Hiina turul on piiramatu arengupotentsiaal ja talent, et toetada tehnoloogilisi uuendusi, ning üha enam ettevõtteid arendatakse edasi Hiina siseturgu. turg julgustada rohkem ekspordi ettevõtete pöörduda omamaisele turule ja aktiivselt reageerida Hiina tõusulaine. "" Said quan liubin, ärijuht Liuzhou liangshan impordi ja ekspordi co., LTD.

Teiseks, aktiivselt edendada innovatsioonivõimet

Zhongi arvates on Ameerika Ühendriikide praeguse surve all üha enam ekspordile orienteeritud e-kaubanduse ettevõtted sunnitud oma innovatsiooniteadlikkust stimuleerima ja hakkavad praeguste väljakutsetega toimetulekuks suureks energiaks. "Kui müüjad loovad asendamatuid tooteid unikaalse turukonkurentsiga, olenemata sellest, kuidas tariifipoliitikat kohandatakse, on ekspordi e-kaubanduse müüjate sihtturg ja põhilised tarbijarühmad suhteliselt stabiilsed, et nad saaksid muutuvas kaubandusolukorras püsida.

Iii. Vastavuse müüjad on peamine jõud

Ameerika Ühendriikidesse ja isegi teistesse riikidesse eksportivate väikeste ja keskmise suurusega müüjate jaoks muutuvad operatsioonimeetodid paindlikumaks ja mitmekesistlikumaks, sealhulgas deklaratsioon, maksumäär, kaubamärgi registreerimine ja intellektuaalomandi õigused, "ütles zhang. Hiina ja Ameerika Ühendriikide vaheline sõda, üha enam müüjaid pööratakse rohkem tähelepanu nõuetele vastavuse toimingutele, näiteks hankekanalite optimeerimisele, koostööle korrapäraste tootjatega, keskendudes brändi loomisele ja suurematele jõupingutustele toodete uurimis- ja arendustegevuses, et suurendada kaupade ühikuhind ja turul püsida. "

Lisaks soovitas ta logistika seisukohalt, et müüjad peaksid püüdma oma parima, et säästa logistikakulusid ja suurendada kasumikasumit. Järgmises e-kaubanduse operatsioonis võime pöörata tähelepanu järgmistele punktidele:

1. Täiendavate maksude loetelu tuleb selgelt eristada, isegi kui müüja kaubad ei kuulu täiendavate maksude kohaldamisalasse;

2. Jälgige teavet ja muudatusi meie tollivormistuses ja deklaratsioonis;

3. Mitme skuse deklaratsiooni kohaselt peate lisateabe saamiseks aktiivselt suhtlema tollipartneriga. Kui deklaratsioon on endiselt Ameerika Ühendriikides eelmises režiimis tehtud, peaks müüja meeles pidama, et ta ei kiirusta laeva mahalaadimiseks ja tegutseb pärast asjakohase teabe leidmist;

4, püüdma teenusepakkujate jõuga teha koostööd, eriti oluline on teenuseosutajate usaldusväärsus.