Tarbijad, kes naasevad kaupluste juurde ja tulevikutrendid

- Oct 17, 2020-

Füüsilistesse kauplustesse naasvad tarbijad ja tulevikutrendid

Viimastel aastatel on e-kaubanduse kasvu tõttu traditsioonilises jaekaubanduses toimumas tohutuid muutusi. Traditsioonilise jaekaubanduse ja e-kaubanduse suhe ei ole elu ja surma võistlus, vaid vastandite ühtsuse järkjärgulise lõpuleviimise protsess.


Maailma suurim juhtimiskonsultatsiooni, infotehnoloogia ja äriprotsesside allhankeettevõte Accenture leidis viimase uuringu kaudu, et sel aastal on globaalsel müügiturul märke tarbijate “naasmisest füüsilistesse poodidesse”. Tarbijate soov on tõusnud 18% -lt aasta tagasi 26% -ni. Nende hulgas tunneb 93% tarbijatest GG-d; lihtne GG-d; füüsilistes kauplustes ostlemise protsess, mis on kõrgem kui Interneti (75%) ja mobiilseadmete (61%) oma.


Viimastel aastatel on e-kaubanduse kasvu tõttu traditsioonilises jaekaubanduses toimumas tohutuid muutusi. Tarbijad on hankinud rohkem tarbimisteavet ja tarbimiskanaleid. Nende tarbijate ligimeelitamiseks peavad traditsioonilised jaemüüjad jätkama tehnoloogia muutmist ja jätkamist.


Varem uskusid autsaiderid, et traditsiooniline jaekaubandus on mõju all ja et e-kaubanduse muutmiseks on algse keti lõikamine väljapääs. Nii mõnigi ettevõte üritab loobuda traditsioonilisest müügimudelist ja pöörata oma põhitulemüügi Interneti-tooteplatvormile. Mõni ettevõte keskendub tootmise sisseostmisega ka põhiväärtustele ja teenustele.


Tegelikult pole traditsioonilise jaekaubanduse ja e-kaubanduse suhe elu ja surma vahel toimuv võistlus, vaid vastandite ühtsuse järkjärguline lõpuleviimine. Füüsiliste kaupluste taastumine maailmaturul on seekord sellise signaali vabastamine: e-kaubanduse traditsiooniline jaemüügi integreerimine koos suurandmeteenuste abil üksusele tagasi pöördumiseks. Täna on&# 39 tarbijaostud üha enam kaldunud&interaktiivsesse GG-sse mitmesuguste sõltumatute ostude ja ostude kaudu, eriti pärast Interneti ja mobiilside terminalide jõustumist. Tarbijatest on saanud kliendid, kes saavad ööpäevaringselt sisseoste teha. Infovõrgu kaudu on nad loonud palju ühendusi ja samal ajal on nende tarbimisvaated avatumad kui kunagi varem.


Sellises olukorras peaks turul olema ka funktsioon" iga ilmaga" teenused. Praegu on nii e-kaubandusel kui ka traditsioonilisel jaemüügil omad piirangud. Ainult nende kahe kombinatsioon võib selle turulõhe korvata. See on ka tulevane turg. Kuhu areng käib. Teadlased usuvad, et tulevasel turul ühendab traditsiooniline jaemüük" big data" teenused koos e-kaubandusega, et viia lõpule tõeliselt täielik ökoloogiline kett võrgust võrguühenduseta, tootmisest tarneni kuni müügini. Esipunkti ja terminali integreerimine vabastab lõpuks olemasoleva kulu.


Kuid enne seda on meil veel palju tööd teha. Esimese asjana tuleb kõrvaldada GG; traditsioonilist jaemüüki e-kaubandusele ning julgustada jaemüüki proovima e-kaubanduse teenuseid.Accenture China Retailer Omni-channel Retailing Capability Survey andmetel on 63% traditsioonilistest jaemüüjatest käivitanud mitmekanalilise jaemüügi. Uuritud ettevõtetest on 61% -l sõltumatuid ametlikke veebipoode, üle poolte (52%) on veebipoode avanud kolmandate osapoolte platvormidel ja 30% -l on mobiilikliendid. Kuid tervikuna annab vaid 16% jaekaubandusettevõtetest positiivseid kommentaare oma praeguse mitmekanalilise jaemüügistrateegia kohta.