Laste aluspesu, meie enda järgimine!

- May 05, 2019-

Nagu "lapse teine nahk", on vanemad lapse aluspesu valimisel väga ettevaatlikud. Ema sõber ütles, et ta ei ole kunagi kuulnud ega hoolinud "A, B, C", "ph" või "ftalaatidest". kuna ta oli lapsega.Kuna oli laps, tõesti on laps kõik on suurem kui päev, raisatud palju aega mitte öelda riided laps, on ka väga peavalu põletav aju, karda osta halb riideid beebi.

1 / parem kangas

Xinjiang pika kammitud puuvill on eelistatud.Xinjiang pikaajaline puuvill on suurepärase kvaliteediga ja kõik kvaliteedinäitajad ületavad riiklikku standardit. Kammitud puuvill saadakse pärast lisandite eemaldamist ja jäme kiu kiudaineid.Xinjiang pikaajaline kulunud puuvillane pind on sile, mitte kerge peenestada, pehme ja mugav, tugev õhu läbilaskvus.

2 / kõrgem standard

A-klassi standardne, reaktiivne trükkimine ja värvimine, kõik katsemeetodid vastavalt standardsetele sätetele, iga pakend sisaldab katseprotokolli. Iga rõivas peab olema kontrollitud nõelaga ja iga päev, kui valmis, tuleb nõel kontrollida.

3 / R & D disain

Riiklik juhtiv disainimeeskond, tugev teadus-ja arendustegevuse disainivõime, 2000 + SKU igal aastal, on pühendunud ühekordse beebi- ja laste puuvillamuuseumi loomisele.

4 / äärmuslik detail

Teaduslik lõikamine, mugavam sobivus.Pealt, krae, pesumärk, elastne ja nii edasi, iga detail, täiuslikkuse saavutamine.