2019. aasta lasterõivaste väärtus

- Jul 02, 2019-

Laste aluspesu tööstuse üldine olukord polnud eelmisel aastal hea, kuid see ei takistanud wuziniu kiiret arengut.

Wenzhous 2015. aasta septembris loodud professionaalse ettevõttena integreerib see noorte puberteedieas noorte tüdrukute aluspesu ja lastele aluspesu kujundamise, tootmise ja turustamise.

Kuidas säilitada vastuolulises keskkonnas kiiret kasvu? Meie planeerimisosakonna direktori Yang xiangi sõnul on erinevates ettevõtetes erinev olukord. "Eelmisel aastal olid üldise keskkonna tõttu müügikanalid ilmselgelt nõrgad koos keskkonnakaitselise survega. toorainehangete ja muude tegurite osas tõi ettevõtete tootmine ja müük kaasa palju survet. Sel aastal teeme siiski täielikud ettevalmistused ja kohandame oma varusid, et toorainet ette osta. "

Alates asutamisest on meie ettevõte alati järginud ärifilosoofiat "pakkuda teismelistele parima kvaliteediga aluspesu", laiendanud sise- ja rahvusvahelisi turge ning pühendunud kanalimüügi arendamisele, sealhulgas supermarketite, agentuuride, hulgimüügi, e- kaubandus, OEM ja muud režiimid.

Terve tootevaliku tegemine või põhilistele eelistele keskendumine on alati olnud paljude laste aluspesuettevõtete valik. Viimastel aastatel on laste aluspesu tööstuse arengukeskkonna suured muutused andnud meile vastuse.

"Ehkki enam kui 10 aastat on meie põhitooted olnud laste, poiste ja tüdrukute aluspesu tooted. Kuid sel aastal üritab wuziniu üle 16-aastaste noorukite tütarlaste aluspesu veelgi täpsustada ja positsioneerida." Meie toode eeliseks on versioon terviklik kvaliteet on suurepärane, lisaks olemasolevale noorukite tüdrukute aluspesu brändile qingjing aadel ja isiklik valvur, avasime sel aastal ka uue "kerge mõistuse seeria", mis püüdlevad kaubamärgi eri suundadest sügavale kaeva toote väärtus.

"Tarbimise täiustamisega ei peaks laste ja teismeliste aluspesu tooted ühendama mitte ainult laste füüsilisi muutusi, vaid pöörama tähelepanu ka nende psühholoogilistele vajadustele." Turumuudatused panevad meid otsustama tootevalikut "laiendada". Sama muutuva tarbimiskeskkonna taustal loodame kaubamärgi igakülgset konkurentsieelist parandada eristatava esteetilise tähenduse kaudu.