Kui teil on küsitlust tsitaadi või koostöö kohta, siis palun saatke meile aadressil dy474313126@aliyun.com või kasutage järgmist päringuvormi. Meie müügiesindaja võtab teiega ühendust 24 tunni jooksul. Täname teid huvi eest meie toodete vastu.



Kontaktide loend
nimi E-post whatsapp mis on skype
Ivy ivy@yusint.cn 86-17681976113 86-17681976113 86-17681976113
Rommy rommy@yusint.cn +8618006882579 +8618006882579 +8618006882579
Cindy
cindy@yusint.cn 86-13868839853 86-13868839853 86-13868839853
Mya mya@yusint.cn 86-13723796534 86-13723796534 86-13723796534
Candy candy@yusint.cn 86-13586572012 86-13586572012 candysu2
Bella bella@yusint.cn 86-13738779317 86-13738779317 86-13738779317
kim kim@yusint.cn 86-13868368539 86-13868368539 86-13868368539