Milliseid aluspesu materjale ja kangaid seal on?

- Oct 31, 2019-

Pitskangas

Pitskangad meeldivad tüdrukutele nende ilusate ja värvikate mustrite tõttu. Pitskangad peaksid olema puudutusega pehmed ja hea kvaliteediga pitsidega. Neid on mugavam kanda ja neil pole vaoshoitust. Pitsist aluspesu on ilus ja ainulaadne, seljas ergas ja armas, väga nutikas


Siidkangas

Siidkangast aluspesu tundub pehme ja sile ning see on väga kerge ja õhuke, mõnus ja mõnus. See on väga õhuke ega kanna survet. See on hea aluspesu kangas. Siidkangast aluspesu on võrreldes pitskangaga seksikas ja küpse naiseliku võluga, mis võib näidata naiselikku hellust. Siidkangast aluspesu on suhteliselt nõrk. Pesemisel pöörake tähelepanu õrnale kätepesule, et riie ei kahjustaks.

Puuvillane riie

Puuvillane kangas on mugav ja hingav ning see on puudutusele hea ja sobib kõigile kandmiseks. Puhtast puuvillasest riidest aluspesu on pehme ja nahasõbralik, väga hingav. Puuvillase riide aluspesu sobib kanda suvel, kui see on kuum, mis on hea higistamiseks. See on väga mugav aluspesu kangas.


keemilisest kiust kangas

Mõned turul olevad aluspesu on valmistatud keemilisest kiust valmistatud kangast. See põhjustab sügelevat reaktsiooni ja mõni halvem kvaliteet võib mõjutada inimese keha tervist. Seetõttu väldivad mõned inimesed riidest polüestri, nailoni, akrüüli ja muude materjalidega aluspesu ostmist. Proovige osta looduslikust kiust aluspesu, et see oleks mugavam ja tervislikum.