Milline on tervislikum viis naiste aluspesu pesemiseks?

- Aug 15, 2019-

Kuidas pesu pesed? Pange vesi kraanikaussi, lisage pesupulber, seejärel pange aluspesu leotama ja hõõruge.Kas see on teie tavaline pesurutiin? Kuid tihedalt liibuvad riided ei sobi pesupulbri, pesupulbri jaoks on liiga karm, kõige parem on valida seebipulber.Sapipulber on omamoodi pulberväetise seebi pesemisvahendid, saastest puhastamine ja seep on sama efektiga, kuid loomulikumad, vähem ärritavad riided.

Kas&ei saa pesupulbriga aluspesu pesta?

Tundub, et inimesed muutuvad tänapäeval laisamaks ja laisamaks, pestes isegi aluspesu spetsiaalse väikese pesumasinaga.Paljud pesupesvad inimesed valivad tavaliselt pesupulbri. Tegelikult on masinpesu intiimriideid pestes, pulber on liiga tugev, parim valitud seebipulber.

Seebipulber on omamoodi pulberväetise seebi pesemisvahendid. Seebipulbri saastusest puhastamise põhimõte on sama, mis seebi füüsikaline, looduslik, madala stimulatsiooniga, samal ajal säilitab see ka seebi hea saastest puhastamise.Lisaks on looduslikud toimeained lisatud seebipulber võib ka kangast kaitsta. Riided võivad olla pärast pesemist pehmendajat kasutamata kohevad ja pehmed, mis lahendab kangas pärast korduvat pesemist mustuse kogunemise, kivistumise ja staatilise elektri probleemid ning on parema mõjuga kui pesupulber.Lisaks on seebipulbril väike vaht, mis hõlbustab masinpesu loputamist ja puhastamist, vältides nahajääkide ärritust ja säästes vett. See võib ühe kiviga tappa kaks lindu.

Muidugi, igapäevase kasutamise korral tuleks ikkagi valida sobivad katarsise asjad vastavalt riideesemele. Üldine naturaalne seebipulber sobib paremini lähedaste rõivaste jaoks, imikutele' riided ja mähkmed, pehmete riiete jaoks sobib pesupesemisvedelik, teksapükste, raskete mantlite, kardinate, diivanikatte jms jaoks sobib pesupulber.

Pesu väikesed detailid

Kui mõned inimesed peseb riideid, on vee säästmiseks pesemiseks tavaliselt aluspesu, seejärel pestakse ülerõivad, seejärel pestakse uuesti mitmesuguseid asju, näiteks sokke, siis valatakse veega kraanikauss lõpuni, must ja must.Kuigi see tagab mõnede riiete puhtus, kuid lõplik pesemine on väga saastunud.Eriti sokid ja naised' pesu segapesu on kahjulikum, põhjustades naiste suguelundite haigusi.Aja ja mugavuse säästmiseks , panid mõned inimesed kõik muutunud riided pesumasinasse ja pesevad need kokku. Segamise ja hõõrumise käigus saastavad riiete bakterid, värvid ja kiud paratamatult üksteist. See on&{39 keemiliste puhastusvahendite saamine keerulisem, tervislik, haige, võib-olla nakkav.

Mõni halb ärimees, kes teenib kasumit ja lõikab nurki, jätab desinfitseerimise töötlemistehnoloogia välja, võib samuti põhjustada haiguste nakatumist.

Mõne teise inimese pesumasinat ei puhastata kunagi, pesu peaks kogu aeg liikuma, pesu sisesein täidab riidetükki ja mustust, põhjustades paljusid viirusi, baktereid. See mustus ja bakterid võivad pesemise ajal riietesse sattuda. .

Paljud inimesed kasutavad pesuvahendit üle, kuna arvavad, et see on liiga määrdunud või odav, kuid see ei tee&# 39 loputamist kaua ning see jätab nende riietele sageli jäägid.Enamik pesuvahendit on alküülbenseenid, mis võivad nahka ärritada ja maksafunktsiooni mõjutada.

Kuivpuhastus KASUTAMISEKS on tetrakloroetüleen, rohkem oodata on bensiini, see on ka kahjulik inimese keha tervisele. Tavaliselt lastakse keemiliselt puhastatud riietel teatud aja jooksul kuivada, enne kui kemikaalid aurustuvad.

Kas need on tavalised pesuvead, mida te teete? Milline on&39 see õige viis?

Pesemisprotsessis ristsaastumisest põhjustatud inimeste tervisekahjustuste vältimiseks on parem pesta iga inimese&# 39 riideid eraldi, vähemalt laste' ja täiskasvanute' riideid eraldi.Pese tervislikke ja haigeid riideid eraldi.Pese aluspesu ja mantleid eraldi; Peske mitte liiga määrdunud ja liiga määrdunud riideid eraldi; Rinnahoidjaid, aluspesu ja sokke pestakse kõige paremini käsitsi; Don&# {{1 }}; Ärge kasutage liiga palju pesuvahendit ja loputage oma riideid, eriti aluspesu, mitu korda. Kuivatage riided enne täielikku õhkkuivatamist, kuni keemiline puhastusvahend on täielikult seljas; pesumasinad tuleb alati puhastada ja desinfitseerida.

Kas arvate, et aluspesu puhastamisel on midagi valesti? Nii et teie aluspesu peab pärast nii pikka valesti puhastamist olema väga ebasanitaarne, don' ärge kiirustage oma aluspesu pesema artiklis kirjeldatud viisil!