Mis on meeste funktsionaalse aluspesu funktsioon

- May 17, 2019-

  Miks ei soovi enamik poisse tänapäeval aluspüksid kanda? Neile mõeldud püksikud võivad olla, et nad suudaksid kanda, kui laps pärast üles kasvamist suudab valida nelja nurga püksid, kanda neid, kes tõuseb mõnevõrra mugavaks, tõenäosus tundub natuke püksikud pannakse inimesele riiulile, väikesed moodustavad ennast ebamääraseks, siiski on oluline koht, kus 4 nurka püksid suudavad järgmise inimese tasakaalu tasakaalustada.

Tüdrukud tahavad kanda õhukamaid aluspesu, samas kui mehed tahavad kanda lõdvalt aluspesu, mis on väga normaalne, ju mehed ei ole samad, nüüd ei ole meeste aluspesu lihtsalt tavaline aluspesu, funktsionaalsed elemendid, meeste tervis vajab funktsionaalset hõbedat püksid.

Mida nad teevad? Hõbedane säärised on aluspesu, mis on mõeldud meeste probleemide lahendamiseks. Mehed on Zhou dünastiast alates kandnud aluspesu, ja kuigi see on olnud juba tuhandeid aastaid, oli see väga aeglane areng konservatiivsetel aegadel. aluspesu ei ole ainult meeste "katta" kui põhifunktsioon aluspesu.Nüüd peamine ülesanne aluspesu on kaitsta tervist meeste suguelundite, "hõbe püksid" välja

Nüüd laske inimesel elada kvaliteetset tervist. Inimese tervis sõltub tema naisest. Mehe valik funktsionaalsetest aluspüksidest on naise valik.