Mida osutab ABC toode imikute koduseks pesuks kasutatavate aluspesu tekstiilide põhilistele ohutuse tehnilistele nõuetele

- Aug 05, 2019-

Millised on ABC tooted imikute kodutekstiilide ohutuse põhinõuetes ja milliseid tooteid need sisaldavad?

A-kategooria: see viitab imikutele ja väikelastele mõeldud toodetele. Seda kohaldatakse tekstiiltoodete ja tekstiiltoodete suhtes, mida kasutavad imikud ja väikelapsed vanuses vähemalt 24 cm või vähem kui 80 cm. Määratletud raskusastmega imikutele ja lastetoodetele ning alla 24 kuu vanustele imikutele ja lastele mõeldud tooteid käsitletakse tavaliselt A-kategooria imikute toodetena, näiteks lasterätikud. A-kategooria toodete hulka kuuluvad tavaliselt:

1. Beebide aluspesu: näiteks beebikomplekt, beebikomplekt, ühes tükis, beebi vest, kõhutasku, aluspesu, sokid;

2. Imikute pealisrõivad: näiteks igasugused pealisrõivad, lahtiste jalgadega püksid, püksid, puuvillast riided, douli (küüs);

3, imikute voodipesu: näiteks voodikate, voodikate, tekk, rätik, tekk, samet tekk, niiditekk, padjapüür, padjarätik;

4. Muud imikutooted: mähkmed, mähkmed, mähkmed, rinnatükid, rätikud, taskurätikud, kindad, mütsid, riidest kingad.

B-kategooria: tooted, mis puutuvad otseselt kokku nahaga.Nende hulka kuuluvad tavaliselt:

1. Liibuv aluspesu: see tähendab naha lähedal kantavaid rõivaid, mis katavad tavaliselt väikese kehaosa, ja toode on kehaga peaaegu tihedas kontaktis. Näiteks rinnahoidja, korsetti, vöö, korsetti, korsetti alusseelikut , aluspesu, vest, aluspüksid, sukkpüksid, pidžaamad, hommikumantl, hommikumantel, ujumistrikoo ja muu intiimne aluspesu.

2. Keskmised riided: neid kantakse tihedalt liibuva aluspesu kohal, tavaliselt pealisriietega või ainult kodus kantavate riietega, millest enamus on naha lähedal.Nendena: puuvillase kampsuni püksid, särk, pluus, aluspüksid, kašmiir-kampsun , villast silmkoeline aluspesu, kampsun, termiline aluspesu, alusseelik, õhtukleit, pere vabaajarõivad jne.

3, riiete välispidiseks kasutamiseks: aluspesu kandmist väljaspool, tavaliselt väljas ei saa mantel selga panna, mõnda saab panna ka mantel kandma, seljas suurem osa selle naha lähedal.Sellena: T-särk, kudumistehnoloogiaga vooderdamata ülemine rõivas, särk, pluus, kleit, cheongsam, kimono, rannarõivad, vabaajarõivad, vesti seelik, jumpsuit, püksid, tantsurõivad, võimlemisrõivad, kergejõustiku spordirõivad, pallispordirõivad, tikkude riided .

4. Üksikrõivas (ilma ülerõivasteta): rõivast kantakse väljaspool keskmist rõivast ja seda saab kasutada üldise ülerõivana. Paljudel juhtudel kantakse seda otse aluspesu alt välja ja suurem osa sellest on naha lähedal. Näiteks: lühikesed püksid, püksid, vabaajapüksid (lisaks villasele kangale), vabaaja püksid, läänemekk, seelik, seelik, seelik, seelik, seelik, vabaajarõivad, vabaajarõivad, teksariided, üksikud rõivad, ühekordsed vabaajarõivad, hiina suits, spordirõivad jne.

Kodutekstiil: tooted, mis on ette nähtud otseseks või võimalikuks kokkupuuteks nahaga. Näiteks marli rätik, sall, kaelakate, taskurätik, rätik, vannirätik, alusrätik, vannikardin, rannarätik, salvrätik, diivan (tool) komplekt, voodilina, voodikate, tekstiilmatt ja voodilina, mis valmistab ka voodikatte (linast), tekk, tekk, tekk, frotee tekk, tekk, niiditekk, padjapüür jne.

6, muud tooted: näiteks näterätik, sokid, kindad, mütsid, kaitsekatted (õlad, küünarnukk, randmeosa, talje, põlv, jalg jne), täiskasvanute mähkmed, pidamatuspadjad, sisetallad, tootekatted, kõrvaklapid jne .

C kategooria: tooted, mis ei puutu kokku nahaga.Nende hulka kuuluvad tavaliselt:

1, keskmised riided: tuleb kanda muudes aluspesudes või keskmistes rõivastes.

2. Ülemine rõivas: ärge puudutage nahka otse. Kandke ülemist või keskmist rõivast.

Kodumajapidamises kasutatavad ja muud tekstiiltooted: voodikate (mitmekihiline komposiit), tekisüdamik, põll, vaip jne.

Lisaks saab tekstiilriide ja aksessuaaride kategooriaid määratleda vastavalt nende töödeldud toodete erinevale KASUTUSELE. Mitu KASUTAMIST ületades saab neid liigitada kõrgemate nõuetega kategooriatesse, mis on ilmselgelt a-tüüpi nõuded imikutele mõeldud toodetele ja b-tüüpi nõuded enamike rõivakangaste ja aksessuaaride jaoks.