Aluspesu turg seisab kangaste innovatsiooni ees, et saada konkurentsivõimeliseks relvaks

- Apr 28, 2019-

Ja lähedale sobiva aluspesu kandmiseks on ka rohkem ja rohkem püüdlusi rohkem funktsionaalse seksi vastu. Rõivamärgid on sellest turunõudlusest hästi teadlikud ning arendavad pidevalt uusi funktsionaalseid kangaid, et muuta aluspesu kaasaegsemaks. inimesed.

Uute aluspesu kangaste uurimis- ja arendustegevuses on meie kaubamärgid näidanud ka oma tugevat tugevust. Alustades aluspesu erinevatest aspektidest, toome turule rohkem uudseid ja konkurentsivõimelisi aluspesu.

Praktilised kangad

Seoses aluspesu praktilise kandmisega paneb uniqlo, kiire moemärk, ka aluspesu kangast palju.Selle iseseisvalt arendatud Heattechi kangad ja AIRism-kangad omavad musta tehnoloogia eeliseid.

Heattech kangas on peamine soojuse säilitamise kangas ja aluspesu sügisel ja talvel on õhukesed ja moodsad soojuse säilitamise kiudude abil. Külmadel talvedel on sellised kangad ka tarbija nõudluse sügavale vastu. hingav kangas.Reisikangad loovad aistlikule kergusele väga peenete kiudude püüdmise ning need mustad tech hingavad materjalid aitavad vabastada soojust ja higi, mis on suvel suureks õnnistuseks tarbijatele.

Need uniqlo poolt välja töötatud kangad on kaasaegsete tarbijate vajadusi sügavalt tabanud. Nad ei ole mitte ainult muutnud inimeste riideid teaduse ja tehnoloogia abil, vaid ka toonud tarbijaturule häid uudiseid.

Keskkonnakaitse materjal

Hiljuti käivitas Zara aluspesu-kaubamärk Oysho 2019. aasta kevadeks ja suveks COLORISTA ujumistrikoo toonerite seeria, mis kasutab värvilisi värve, et muuta suvel kulumise energilisemaks ja värvilisemaks. Sel ajal on mõned COLORISTA paleti riided valmistatud sõbralikud materjalid.

Viimastel aastatel on keskkonnakaitse teema väga kuum, riided ja aksessuaarid, kodu sisustus ja muud tööstusharud on puhunud keskkonnakaitset. Inimesed pööravad rohkem tähelepanu keskkonnakaitsevahendite kasutamisele elus ja keskkonnakaitse materjalide kasutamine aluspesu toodetes on muutunud populaarseks trendiks. 2014. aastal välja antud ujumisriided on ka ujumistrikoo, mis on valmistatud ringlussevõetud PET-pudelitest. keskkonnasõbralike kangaste, aga ka keskkonnakaitse põhjuse, et tuua palju võimu.

Seekord kasutab COLORISTA palett ka keskkonnasõbralikke materjale, et muuta aluspesu ligipääsetavamaks. See seeria on osa zara's Join Life projektist. Viimastel aastatel on suured rõivamärgid teinud jõupingutusi keskkonnasõbralike toodete edendamiseks. Kui maa on otsa saanud, teeb igaüks keskkonnakaitse huvides ühiseid jõupingutusi. Keskkonnasõbralike aluspesu ja rõivaste arendamine võib kaasa tuua ka keskkonnakaitse põhjuse.

Teaduse ja tehnoloogia materjal

Hiljuti avalikustatud glükoositehnoloogia kangas on aluspesu tööstuses must tehnoloogia. Aluspesu, mis kannab valu punkti ja mitmed muud teadus- ja arendustegevuse aspektid, et tuua tarbijate turule tervemad ja mugavamad kangad.

Viimase kolme aasta jooksul, Changsha yintian tekstiili tehnoloogia co., Ltd. on välja töötanud glükoositehnoloogia, mis on valmistatud bioonilisest kiust ja mis ei ole toksilise ja kahjuliku ohuga. Samal ajal on sellel ka kerge pesemise, kiire niiskuse juhtimise, bakteriostaasi ja steriliseerimise tunnused. ikka suudab tagada aluspesu pehmuse mugava soo, sellised kangad on ka turul "immanentne" ilu.

Kaasaegsed inimesed pööravad üha rohkem tähelepanu elu mugavusele ja sellisele intiimsele aluspesu-toodetele on ka mugavam nõudlus.Sellises aspektis vastab kangareform ka turu nõudlusele. Tõesti mõistab vajadust kasutada tehnoloogiat, et teha parem elu.

Lisaks on kangale aluspesu toodete puhul palju aluspesu kaubamärke.Näiteks, kärgstruktuuri hingav võrgusilm, Dralon soe kootud kangas, lycra sulav spandex-õmbluseta kangast jne. .

Elu parandamisega on aluspesu kaubamärgid leidnud ka funktsionaalsete aluspesu kangaste olulisuse. Kuigi riided on mugavamad ja moes, õpivad üha enam kaubamärgid kangast suuri jõupingutusi tegema. kaubamärgid toovad meile rohkem tehnilisi kangaid. Ootame ja vaatame.