Aluspesu tootmisharu juhatas kevadise tuule kaasava ja mitmekesise laine tulevase arengu fookusse

- Jun 04, 2019-

Ütle aluspesu on naise teine nahk, kuid tulevad paljudeks aastateks, inimene, kes on delikaatne ja värvikas aluspesu reklaamis ja suures tükis, on täiuslik ja kuidas leida tema mõõtmele sobivat aluspesu, kangad mugavad ja ideaalne disain sai raskeks paljudele naistele suureks probleemiks.

Naiste käsutuses oleva sissetuleku kasvuga on aluspesu tervitanud ka kevadise tuule laine.On 2018. aastal vaadeldes on aluspesu tervikuna arenenud mitmekülgselt, kusjuures mitmed kaubamärgid keskenduvad juurdepääsetavamatele ja kaasavamatele piltidele.

Tööstuse esirinnas olevate seas on laulda Diva Rihana, kelle isiklik aluspesu liin Savage x Fenty korraldas oma debüüdi New Yorgi moenädalal 2018. aasta septembris. Erinevate naha- ja kehatüüpide mudelid, nagu Joan Smalls, Duckie Thot, Molly Constable ja isegi rase Slick Woods näitas välja erinevaid naistepesu stiile.

Savage x Fenty käivitati ametlikult mais 2018 ja selle esimene kollektsioon on jagatud nelja kategooriasse: "On Reg", "U Cute", "Damn" ja "Black Widow", mis hõlmab 90 toodet, sh t-särgid, rinnahoidjad , sukkpüksid, tülliga mütsid, hommikumantlid ja aksessuaarid. Suurused ulatuvad 32AA-st 44DD-ni ja aluspesu suurused alates XS-st kuni 3X-ni mustas, beežis, lilla, lubja rohelises ja vermilionis. Hinnavahemik on $ 14,5 kuni $ 99. Neid tooteid saab osta eraldi, koos $ 50 / year preemialiikme valikuga, mis sisaldab uusi ostusid eelnevalt, eksklusiivseid tooteid, tasuta saatmist ja tagastamist ning vahetusi.

Populaarne pesu kaubamärgiga Aerie käivitas suvel kampaania „Aerie Bras Make You Feel Real Good”, mis sisaldab erinevaid interneti mudeleid, sealhulgas ratastoolis asuvat naist, kolostoomia fistula kottiga naist ja naist Tarbijad on hästi vastu võtnud Aerie kampaania.

2014. aasta alguses käivitas Aerie brändi programm # AerieReal, mis ei kujuta ette liikumist, kõik pildid on tõelised aluspesu mudelid, mis on näidanud oma algset kuju, ei tegele hilisema tegelemisega. uue põlvkonna esteetiline mood, harja sotsiaalsel platvormil firmaväärtuse laine.

Internetipesu brändi ThirdLove kuulus kolmanda grupi gruppi, kes postitas oma lemmiksõnumid sotsiaalmeedia platvormil. Novembris kasutas brändi New Yorgi aegade täielikku lehekülge, et rünnata endist Victoria turundusdirektorit Ed Razekit Saladus, meie naistepesu hiiglane, vastuoluliste kommentaaride puhul avatud kirjas. Victoria saladust rõhutav turundusstrateegia on naiste ideaalse keha kujutise kehtestamine naistele.Feminiinsuse ja soolise vastutuse stereotüüp on juba ammu kadunud ning mitmekesisus ja sallivus on nüüd norm.

2013. aastal asutatud ThirdLove keskendub mitmekesisusele ja kaasatusele ning selle eesmärk on aidata naistel leida õige rinnahoidja erinevatel eluetappidel. Bränd pakub laias valikus suurusi ja värve.

Lisaks on täheldatud selliseid kaubamärke nagu Curvy Kate ja TomboyX, mis soodustavad erinevate kehatüüpide jaoks sobivaid naistepesu valikuid, mille hulgas on TomboyXi märgata eriti oma unisexi aluspesu.

TomboyXi asutasid 2013. aastal Naomi Gonzalez ja Fran Dunaway. Enne asutamist tõid kaasasutajad Ameerika Ühendriikide internetipõhise rahastamise platvormile Kickstarterile 76 000 dollarit (30 päeva jooksul). muuta oma aluspesu äri.Peale 2015, TomboyX uuendatud oma veebilehel, eemaldades kõik mitte aluspesu sisu ja keskendudes pesu, ujumisriided ja kodus kulumist. Selle müük kasvas viimase kolme aasta jooksul 2000%.

Hiinas algab 2012. aastal asutatud tipptasemel brändi NEIWAI naissoost perspektiivist ja selle eesmärk on aidata naistel saavutada sisemist vabadust, võtta endale mugavust kui kõige kõrgemat tegutsemist ja austada naiste keha tundeid. tootearenduse tuum, alates kõige varasemast seljatamata alusrõivast, millel ei ole seljatoe jaoks sobivat allveerandit, üheosalise kodutekstiiliga, mille esiosa on suletud ja tagasi avatud käesoleva aasta kevadel ja suvel seerias, mis ei ole ainult moes, kuid ka kasutajate vannitoaelamuste puhul.

Kaasavamate naistepesu tootemarkide levik on pigistanud traditsioonilisi naistepesu hiiglasi. Käesoleva aasta novembris on Victoria salajasel suurel näitusel selle aasta valatud hallituse jaoks tihe viimase põlvkonna "ingel" Adriana Lima, supermodelli Bella alguses. Hadid, Gigi Hadid ja sotsiaalmeedia tunne Kendall Jenner jt., Kuid reitingud rekordiliselt madalad, 5,37 miljonilt 2017. aastal langesid 3,27 miljonini, 2011. aasta tipparv on 10,3 miljonit, andmete aasta on väiksem kui kolmandik tipust.

Pärast Victoria salajase näituse lõppu astus ettevõtte tegevjuht Jan Singer tagasi. Victoria kaubamärgi emaettevõtte L Brands'i sõnul oli 2018. majandusaasta kolmanda kvartali müük 1,528 miljardit dollarit, samasuguse kaupluse müügihinnad olid võrreldavad 2% eelmise aasta sama perioodiga.

L Brands, kes on püüdnud müügi kasvatada, püüab taastada oma läike, tõhustades oma kaubamärkide portfelli. Detsembris teatas kontsern Kanada omandatud pesu kaubamärgi La Senza müügist.

Tõus sportliku ja meelelahutusliku agitatsiooni, samuti lase hiiglane aluspesu omamoodi vana brändi, sportlik magnate lõhn äri võimalus.Septembris, Jaapani naistepesu ja tekstiili hiiglane Wacoal Holdings Corp teatas täieliku äripartnerluse Jaapani spordirõivad firma Descente Ltd kaaluda uute kaubamärkide loomine spordi- ja vaba aja veetmise ajal, mis ühendavad funktsiooni ja moe ning töötavad ühiselt välja kõrgetasemelisi rõivaid. Kahe osapoole uued tehnoloogiad, nagu sukkpüksid ja ujumistrikood, kasutavad ka oma vastavaid tehnoloogilisi eeliseid.

Zion Market Researchi kogutud andmete kohaselt oli 2017. aastal ülemaailmne naistepesu turg 38,9 miljardit dollarit ja 2024. aastaks on see jõudnud 59,5 miljardi dollarini. See on kahtlemata kiiresti arenev turg, millel on tohutu potentsiaal, ning paljud arenevad Interneti-tootemargid on rühm väljakutsujaid kui vanad hiiglased hõivatud.

Nagu augustis teatas huali zhi, on pidev tehnoloogiline innovatsioon viinud aluspesu üksikasjaliku jagunemiseni, reaalsemaks, elu lähemale Kolme peamise positiivse suhtluse tegurit tarbijate vahel on edendanud uue aluspesu turu arengut ja see võib olla ennustas, et aluspesu tööstuses on rohkem uusi mängijaid ning traditsiooniliste aluspesu hiiglaste valu kitsaskohtades jätkub.