Aluspesu: musterkiirendused muutuvad, kiiret kasvu võib oodata

- Apr 24, 2019-

Tootmisvõimsuse jaotus keskendub Guangdongile, Vietnamile

Hiina aluspesu tööstuse piirkondliku jaotuse osas on Hiina peamiselt koondunud Guangdongi, Jangtse jõe delta ja Pekingi ning muudesse kohtadesse.

Guangdongi piirkond on praegune meie riigi aluspesu toodab suurima ala, sh shantou, foshan oodata koht kuulsamaks.

Keskendume Vietnami jaoks aluspesu tootmisvõimsuse levitamiseks välismaal. Praegu on ettevõtted, mis keskenduvad aluspesu ülemise ja keskmise ulatuse pakkumisele (nt

Tööstuse kontsentratsioon on endiselt paranemas, eeldatakse, et keskmise kiirusega majanduskasvu tulevik on jätkusuutlik

Praegu on välismaiste turgu valitsevate aluspesuettevõtete turuosa kohalikul turul üle 20%, samas kui Hiina ühe aluspesu brändi turuosa on alla 10%. Viimaste aastate andmete kohaselt on Hiina naiste aluspesu tööstuse kontsentratsioon pidevalt suurenenud.

Hiina aluspesu brändi CR5 turuosa oli 2008. aastal umbes 24%. 2013. aastal tõusis see arv 32% -ni. 2015. aastal tõusis see arv 36% -ni. Praegu prognoosime umbes 40%.

Tmall ühendab mitmeid tegureid, nagu korduvostumäär, müügimaht ja kliendihind, et saada Tmall naiste aluspesu praeguse top 10 nimekirja.

Me usume, et praeguses turujärgus on ühe brändi arendamisel laeefekt ja on olemas oht, et ühe brändi operatsioon, ettevõtete gruppide mitme kaubamärgi operatsioon, eelistatakse tööstuse kontsentratsiooni protsessi.

Usume, et aluspesu valdkonnas ei ole Hiina demograafiline dividend veel täielikult mänginud.

Esiteks on Hiina tööealise naissoost elanikkonna osakaal suur. Praegu on selles vanuserühmas naiste hulk Hiinas põhiliselt stabiilne üle 485 miljoni ning aluspesu tarbimine on hea.

Teiseks on Hiina naiste aluspesu tarbimine üldine arengusuundumus ning nende nõudlus aluspesu kandmise järele erinevates stsenaariumides suureneb järk-järgult. Kasutatava sissetuleku elaniku kohta ja tarbimiskontseptsiooni paranemise tõttu eeldatakse, et Hiinas ühe inimese kohta tehtud aluspesu kulud kasvavad jätkuvalt.

Kokkuvõttes usume, et kogu tööstus peaks tulevikus eeldama keskmist kasvu.

Online elav bränd näitab hämmastavat elujõudu

Praegu kasvab kodumaiste aluspesu turukontsentratsioon endiselt. Traditsioonilised ettevõtted eelistavad mitme kaubamärgi ja mitme kategooria arendamist ning segmenteeritud väljadel kasvavad e-sündinud kaubamärgid kiiresti ja näitavad hämmastavat elujõudu.

Mittetäieliku statistika kohaselt on kodumaise aluspesu tootmisharu alles möödunud aastal umbes 200 miljonit jüaani investeerimis- ja finantssummast.

Võttes arvesse võrgu brändi suhteliselt sujuvat arengut, usume, et peamiselt on järgmised omadused:

1) tarbijatel on lihtsam tuvastada idamaise kultuuriga kaubamärke.

Praegu on kõrgema tööstusliku turuosaga aluspesu kaubamärgil rohkem "fen", "an", "ni", "oli" ja teiste sõnadega, brändi hääldusel on tugev lääneline keelevärv.

Uue internetimargi nimi põhineb aga peamiselt Hiina kontekstil. Brändi nime hääldamine muudab tarbijate jaoks lihtsamaks kultuurilise identiteedi tunnet ja üldine toon on teistsugune.

2) ilmne brändi diferentseerimine ja tugev toote iteratsioonivõime.

Praegu on Hiinas hästi arenenud kaubamärgid, millel on erinevad positsioneerimised. Mõned keskenduvad kerge luksuse ja aluspesu moele, mõned andmete kohandamisele ja mõnedele äärmuslikele üksikutele toodetele. Üldiselt on kaubamärgi eristamine ilmselge.Samal ajal on selle toote iteratsioonivõime tugev, toetades kaubamärgi jätkamist.

3) kanalite ja turunduse innovatsioon.

Nethealth'i tootemarkide online-turunduses võetakse teema, hot spotid ja muu stseenipõhine copywriting, et suurendada tavaliste mudelite ja kogemuslike disainerite arvu ning tugevdada suhtlemist tarbijatega. Põlvkonnal Z ja põlvkonnal Y on suur heakskiit.

Selleks, et brändi edukalt realiseerida online-ühenduseta, valivad enamik füüsilisi kauplusi kesk- ja tipptasemel äriringkondi esmatasandi linnades või uutes esmaklassilistes linnades.

Areneva turundusvõrgustiku tundlikkus on väga suur, avalikustamine, tähelepanu pööramine toonuse ja turustamise tasakaalule.

Aluspesu on tekstiili rõivaste, nende kulumise ja asendussageduse, jäik nõudlus, antitsükliline tugevus.

Pärast aastatepikkust arengut on välismaiste aluspesu turg muutunud küpsemaks. Praegu on tarbijagruppide raskuskeskme ja globaliseerumise ülekande tõttu sagedased ühinemised ja ümberkorraldused.

Kodused aluspesu on veel kasvufaasis. Kuigi mõned kaubamärgid on hästi tuntud, on kogu turu kontsentratsioon endiselt madal. Mitme kaubamärgi ja mitme kategooria paigutusega hõlbustavad traditsioonilised aluspesuettevõtted äririske ja optimeerivad toote struktuuri.

Samal ajal on kodumaised aluspesu kaubamärgid näidanud hämmastavat elujõudu, mis on põhjustanud suurt mõju traditsioonilistele ettevõtetele, kus on suur osa võrguühenduseta kanaleid. Üldiselt on aluspesu muster kodus ja välismaal kiirenemas.

Me usume, et kodumaiste aluspesu turg jääb tulevikus kiireks kasvuks, Hiina aluspesu vanus kannab suurt rahvastiku baasi, kasvav osa naistepesu stseeni kulumisnõuetest ja vaba aja veetmine ning meeste aluspesu turg, ning paljud teised tegurid, oodatakse tugevat toetust turu kasvu suurusele.

Alates aluspesu ettevõtte valimi portfelli tulemuslikkust, tulemuslikkuse tulemuslikkuse viimastel aastatel kui tööstuses.

Mõned ettevõtted on oma äristrateegiaid aeglaselt kohandanud ning nende tulemuslikkuse ulatus ja kasumlikkus on oluliselt vähenenud. Kuid mõnedel ettevõtetel on tööstusahelas eelise mõju