Aluspesu kasv on aeglane

- May 10, 2019-

Vastavalt maailma kleit kinga müts net mõistab, aluspesu lihtsalt vaja toodet kui naine, tarbija hakkas pöörama tähelepanu toote kvaliteeti ja üksikasju järk-järgult.Pesupesu tööstuses on erinevaid kaubamärke, vaid ka viinud tulemuslikkuse vähenemine aluspesu kauplustes.Et traditsiooniliste aluspesu brändi ühtsuse murdmiseks arenevad enamik kaubamärke horisontaalse ja vertikaalse äritegevuse suunas, mitte ainult ei ole palju kanda koju, säärised ja ujumistrikoo, vaid ka käivitanud plastist riided, plastist püksid, aluspesu müük moodustas isegi rohkem kui poole. Tööstuse siseringid märkisid, et üha rohkem osalisi aluspesu tööstuses on turuosa jagatud. Et rõhutada kaubamärgi mõju, peavad aluspesu kaubamärgid pidevalt uuendama ja arendama tuletisinstrumente tarbijate meelitamiseks.

aluspesuPaigupuudus aluspesus

Tugeva konkurentsiga koduste aluspesu tootemarkide puhul on toodete homogeniseerimine turul järk-järgult küllastunud. Reporter külastab paljusid aluspesu kaubamärgi avastusi, Victoria salajastes kauplustes, magusa atmosfääri ja keha rinnaga tarbijad tervitavad.Esimeses kvartalis , L Brands Group Victoria salajane nägin sama kaupluse müügitulusid 1% vähem kui aasta varem, samal ajal kui Bath & Body Works'i üksus kasvas 5%. Seetõttu on L Brands teatanud oma plaanist muuta oma iluteenused ümber ja kasvab selle iluettevõtte avalikustamine tulevikus, et muuta selle kosmeetikatööstus silmapaistvamaks.

Tulevik naistepesu tööstus on ka ebakindel.Kuna üha iseloomulik aluspesu brändi liitub väide vahel iga suur aluspesu brändi, aluspesu turg võib silmitsi ümberkujundamine igal ajal.Kui andmed esimese kolme kvartali 2017/2018 eelarve aasta hiljuti vabastas Austria luksusliku aluspesuettevõtte Wolford, kuigi see on võrreldes eelmise aasta sama perioodi 5,08 miljoni euroga vähenenud poole võrra, on ettevõtte maksukahjum veel 2,57 miljonit eurot ja hulgimüügikanalite müük on eelmise aasta sama perioodiga võrreldes vähenenud 4,4%.

Kuna kodutarbija tarbimiskogemus küpseb järk-järgult, ei olnud aluspesu funktsioon juba pealiskaudne.Kaunistused põhinevad kasutaja erinevatel stseenidel, vanusel, funktsioonil, eelistustel on põhjalikumad turusegmendid.Naiste rinnahoidjad on näiteks värviline ja stiilne. Paljude aastate jooksul populaarsed rõngakujulised rinnahoidjad on viimase kahe aasta jooksul järsult kahanenud "tervise" juhtimissuundade all ning need on kiiresti üle võtnud rinnahoidjaga rinnahoidja.

Derivaadid domineerivad

Noor rida naistepesu brändi 6ixty8ight tuletisinstrumendid on peaaegu sama, mis peamine tootekategooria. Brändi turuga seotud personali Pekingi filiaali, 6 ixty8ight tooted sisaldavad peamiselt kahte tüüpi: aluspesu ja vabaajarõivaste, vabaajarõivaste müük moodustas umbes 43% kogumüük, samal ajal aluspesu ja spordirõivaste müük kui 5: 1, ja üksuse kauplus ja poe kauplusel on sageli 115 jüaani 5 aluspüksid ja muud soodusprojektid, mida sellised jõupingutused müüvad, enamik tarbijaid ostab selle üksuse eest 5 aluspüksiga iga kord.

Näiteks ütles Austria luksuspesuettevõte Wolford, et hulgimüügi langus oli peamiselt tingitud sokkide tootemarkide ümberpaigutamisest oma algsetest peamistest positsioonidest kaubamajade kõrgematesse korrustesse ning samal ajal ka kaubamajakaupade vähenemist. liiklus on kaubanduslik nähtus viimastel aastatel. Kuigi sellel juhul peaks Wolfordi äri olemus rohkem keskenduma oma kauplustele, tähendab see seda, et ta ei suuda kaubamajast täielikult eraldada. ettevõtte tulemuste müük.

Victoria saladus on näinud oma tulemuslikkuse libisemist alates selle tuletatud ujumisriided ettevõtte äravõtmisest. 2017. aasta detsembri Victoria salajasest emaettevõtjast L Brands avaldatud müügiaruandest selgus, et ujumis- ja rõivakategooriate väljavõtmine tõi kaasa 3% ja 5% languse. Ettevõtte ja Victoria saladus. Detsembris 2017 oli müügitulu 2,516 miljardit dollarit, mis on 3% rohkem kui aasta varem. Vahepeal 2017. aasta kolmandas kvartalis oli ettevõtte müük 3,84 miljardit dollarit, mis on 11% vähem kui aasta varem. neid, peamine brändi Victoria salajane samasuguse kaupluse müük vähenes kuu jooksul 13%. Vastuseks ütles Viktori saladuse tegevjuht Jan Singer, et ettevõte kohandab praegu brändi põhitooted ja kiirendab selle parandamist ja parandamist Tõepoolest, Victoria saladus on pikka aega olnud languses, samasuguse kaupluse müük langes 12 kuu järjest järjest alates 2016. aasta lõpust, kui ujumistrikoo ja valmisrõivaste äri lammutati.

Aktsiate vähendamine nõuab diferentseerimist

"2018-2023 Hiina naiste aluspesu tööstuse turu prognoosimise ja investeeringute planeerimise analüüsi aruanne" märkis, et trend naiste aluspesu rohkem ilmne diferentseerimine, aluspesu turul erinevate tarbijarühmade turu segmenteerimine on tulevikus arengusuund. Aruanne näitab ka, et nagu tarbijate nõudlus on muutunud mitmekesisemaks ja isikupärasemaks, populaarsete tootemarkide osakaal tarbija valikul on vähenenud, samas kui nišitugevusmärgid on saanud suurema turuosa. Kogu turg vastab diferentseeritud brändistrateegia kaudu tarbijate mitmekesistele ja isikustatud vajadustele.

Aluspesu tuletisinstrumentide populaarsus on tingitud ka sellest, et tööstuses on kasvanud konkurentide arv, kes on jaganud turgu mõnevõrra vastavalt Itaalia rahvusvahelise moenädala ekspertide kohtunike vanem moedisainerile ja kaubamärgikonsultandile. selleks, et esile tuua brändi eeliseid, on tuletisinstrumentide arendamine ka üks brändi innovatsiooni meetodeid. Kuid praegune aluspesu ei ole enam üks riiete tarvikutest, vaid trendina, moena, peavooluna ja isegi võib olla kulunud väljaspool.Kasutatud rõivad on terved, moodsad, isikupärastatud ja diferentseeritud tulevikus, kuid kaubamärgid peavad läbi viima sügavama sademete ja edasise rahvastiku segmentatsiooni vastavalt kliendi eelistustele. Selle tulemusena on paljud suured kaubamärgid ohtu kaotada kliendid nišiturgudele.

Shen jüaani, teadusuuringute direktor hualizhi ütles, et tuletisinstrumentide loomine on loomulik laiendus firmadele, kellel on teatud brändi võimsus, et otsida uusi kasvupunkte. ärimudeli juhtimine, brändi ja kasutajate haldamine on suhteliselt nõrk ning uue põlvkonna tarbijad rohkemate infokanalite kaudu ja otsivad aktiivsemalt oma tootemarkidele sobivamat, nii et see on ka üks tarbimise põhjuseid. Selle asemel loob see paljude uute ettevõtjate uutele kaubamärkidele rohkem võimalusi.