Strateegiline müük kahandas s & p puhaskahjumit 400 miljoni dollarini

- Jul 01, 2019-

Puhaskahjum vähenes pärast Põhja-Ameerika äri- ja lasteriieteäri müümist Hiinas.

26. juunil teatasid libiao kaubamärgid (edaspidi "libiao kaubamärgid") 31. märtsil 2019 lõppeva aasta lõplikud tulemused.

31. märtsil 2019 lõppenud majandusaastal, välja arvatud mõnede Põhja-Ameerika ettevõtete müügi ja Hiinas asuvate laste rõivaste müügi mõju, ulatus RSMi käive 1,513 miljardi dollarini, mis on 4,6% vähem kui aasta varem, ja ärikahjumiks kujunes 10%. avalduse kohaselt meile 215 miljonit dollarit. Kontserni aktsionäridele kuuluv puhaskahjum vähenes aga 55,7%, ulatudes meile 400 miljoni dollarini.

Tulemusi tasakaalustas suuresti selle USA koduehitusettevõtte Kenneth Cole'i moodsate kingade ja Juicy Couture'i väiksem müük ning Spyderi suurenenud müük Lõuna-Koreas ja uue frantsiisi Tahari ASLi kasutuselevõtt, teatas liptag.

2018. aasta juunis müüs libiao osa oma Põhja-Ameerika frantsiisist, sealhulgas kogu oma Põhja-Ameerika laste rõivaste ja aksessuaaride äri, aga ka lääneranniku moeäri.Müük viidi lõpule 29. oktoobril 2018, sularaha teenimisega 1,2 miljardit dollarit. Samal kuul müüs libiao Hiinas oma lasterõivaste äri. Selle tulemusel avalikustas riss-bränd nüüd oma tegevuse kolme äridivisjoni (Põhja-Ameerika, Euroopa ja kaubamärgihaldus) all.

Andmete kohaselt hõlmab Põhja-Ameerika divisjon meeste ja naiste moodi ja jalatseid ning brändide portfellis on Spyder, Aquatalia, Jones New York, Frye, Calvin Klein, Katy Perry ja Sean John jt, mis on RSM-i suurim divisjon. . Aruandeperioodil oli Põhja-Ameerika ettevõtete kogukäive 1,046 miljardit dollarit, mis moodustas umbes 70% kogukäibest.

Alamdivisjoni edasise arengu hõlbustamiseks investeerib rbi bränd uhiuue enda omanduses oleva jalatsibrändi GOATS ning kahe uue enda omanduses olevate rõivabrändide B ja Mind Body Motion arendamisse. Nendest on GOATS kaasaegne kingabränd, mis ühendab tossu sandaalidega, ja B on püsiv kaubamärk, mis käivitab peagi järgmisel aastal uuendusliku sportliku eluviisi kaubamärgi Mind Body Motion.

Pärast strateegilist müüki ei muutu libiberi brändi äri ja kaubamärk Euroopas muutumatuna, hõlmates peamiselt aksessuaare, jalatseid, lasterõivaid ja õigeaegse moeäri, selliste brändibrändide tegevust nagu Spyder, AllSaints, Reiss, Calvin Klein, Aquatalia, Fiorelli ja muud selfid omanduses olevad kaubamärgid.

Aruandeperioodil oli Euroopa ettevõtete ärikahjum 79 miljonit dollarit, kogukäive kahanes eelmisest aastast 0,7 protsenti, 374 miljoni dollarini.

Libiao Brandi kaubamärgihalduse äridivisjon hõlmab caz-gbg Brand Management Group (caz-gbg), grupi pikaajalist partnerlust loovate kunstnike agentuuriga (CAA) ja Seven Global, partnerlust David Beckhamiga. Tema klientide kaubamärkide hulka kuuluvad Playboy, Netflix, F1 ja Coca Cola.

Aruandeperioodil vähenes brändijuhtimisdivisjoni käive 10,1%, ulatudes 92 miljoni dollarini ja ärikasum 31 miljonit dollarit, eelneva aruandeperioodi ühekordsete käibeartiklite tõttu.