Spordi aluspesu turg: tiigrite ümber, kes suudavad silma paista?

- May 05, 2019-

Naiste liikumine: suurtel on suuri probleeme

Viimastel aastatel on elatustaseme paranemise ja treeningteadvuse parandamisega üha enam naisi mänginud spordisaalides ja spordiväljakutel. Aga sportlik naine on lisanud veel ühe mure, et meestel ei ole: kuidas rahustada räpased valged küülikud oma rinnal, tehes jõulist treeningut kaua aega naiste jaoks probleemiks. Portsmouthi ülikooli uuring näitas, et iga miili kohta jookseb naine, tema rindkere kiiged üles ja alla 135 meetrit. teie rinnakorv umbes kolmandik teed üle põllu.Kuna naissoost rinnal ei ole lihaseid, tuleb seda teha peamiselt rasv-, piimanäärme- ja sidekoe poolt, vägivaldne kiik võib teha sidemete kudede kasvamise pikka aega. see vigastus jõuab rinna sees oleva elastse kiudude kude, tekitab lõtvuse ebaõnnestumise. Kui naised olid väiksemad ja neil oli vähem jõudu, oli olukord hea.Kui tüdruk on suur rind, ja ei jookse palli mängud ja muud pingeline harjutus, siis tunne halb.Võimas punane mõisad, wang xifeng ütles, et jia fu "on suur raskus", mis on ka väga sobiv, kui kohaldatakse rinnus tundeid naiste spordis.

Sellepärast on viimastel aastatel üha enam naisi soosinud naiste alusrõivaste kaitseks pühendatud spordi aluspesu. Võrreldes Euroopa ja Ameerika Ühendriikidega on spordialuste tekkimine Hiinas palju hiljem, kuid viimastel aastatel geomeetrilise kasvumäära tõttu on seda kiiresti populariseeritud. Hiina üldise spordihalduse statistika kohaselt toimus 2016. aastal regulaarselt rohkem kui 430 miljonit hiina ja 2025. aastal eeldatakse, et see ületab 500 miljonit. moodustavad 40 protsenti elanikkonnast, kogurahvastikuga üle 200 miljoni. Ülemaailmse ettevõtete kasvunõustamise nõustaja Frost & Sullivan sõnul tekitas Hiina sporditööstus 2014. aastal rmb800m, võrreldes samal perioodil peaaegu 300 miljoni dollariga. et Hiina elanikkond on Ameerika Ühendriikidest enam kui kuus korda suurem, on Hiinas spordi aluspesu potentsiaal kahtlemata suur.Julia Liu, Yvette'i rifandi president, mis spetsialiseerunud naiste spordirõivaste disaini ja tootmise, kord ütles ajakirjanikele, et Hiina naised on endiselt väga tagasi mõiste spordi aluspesu.Nende hulgas, kes kandsid spordi aluspesu, vaid pool kandis õige liiki.Olenemata, enamik Hiina spordi aluspesu turg on veel Tuleb.Euromonitor International, turu-uuringute firma, prognoosib, et spordirõivaste turg kasvab kahekohalise protsendimäära võrra aastas ja ületab luksusturu 2020. aastaks, mille koguväärtus on umbes 280,8 miljardit jüaani.See on kahtlemata viljakas turg veel ära kasutada.

Vanusest lähtuvalt on 90, 00 pärast uue spordi aluspesu peamised tarbijarühmad. Andmed näitavad, et see rühm moodustab umbes poole kõigist tarbijatest. Vahepeal on uued inimesed ka Interneti ja sotsiaalmeedia peamised kasutajad. Seega on mõttekas, et Yvette'i rifant, spordirõivaste bränd, kasutab interneti ja sotsiaalmeediat turunduslahinguväli.

Kook on suur, kuid tiigrid on üle selle

Kuigi Hiina spordi aluspesu turu potentsiaal ja kasv on endiselt suur, on konkurents karm, ja pole liialdus kirjeldada olukorda kui „suurt tiigritega ümbritsetud kooki”. Millised on need tiigrite rühmad?

Praegu domineerivad naiste spordialuste turule peamiselt Euroopa ja Ameerika kaubamärgid. Kuigi omamaistel kaubamärkidel on teatav osa, ei suuda nad konkureerida rahvusvaheliste hiiglastega. Euroopa ja Ameerika hiiglasi võib jagada kaheks kategooriaks. Üks neist on traditsioonilised spordirõivaste kaubamärgid, nagu Nike ja Adidas, mis olid varem professionaalsed spordivarustuse tootjad, samas kui spordi aluspesu on hiljem toodetud tootesari. Selle taustal on enamikul nende toodetel spordiomadusi, kuid vähesed neist nende aluspesu atribuudid. Enamik neist valib erinevaid värvikombinatsioone ning naiste aluspesu kandmise psühholoogiline uurimine ei ole paigas. Teise kategooria puhul on tegemist algse naistepesu tootjate, näiteks aimo, wargoli ja Victoria saladusega. peitub nende arusaamises naiste rinnast, kuid nende arusaam spordist ei ole piisav.Love stiil veidi rohkem, kuid vähe tugevus, kitsas, Victoria saladus on alati olnud seksikas ja spordirõivad on kaunilt kujundatud, kuid vähem praktilised. , need kaubamärgid ei sportlik aluspesu, alati anda isikule "saada munk pooleldi" tunne.

Seevastu Yvette rifant, mis on viimastel aastatel esinenud naiste spordialuste spetsialistina, näitab tõotust.Mõne aasta jooksul pärast seda, kui ta 2014. aastal Hiina turule sisenes, on Yvette'i rifandi fännideks saanud üle miljoni tarbija. ei pruugi absoluutarvudes tunduda palju, kuid andmed viitavad sellele, et keskmine tagasiostumäär on sama suur kui 40%. Suure pööramise määr näitab, et Yvette'i rifant on võitnud tarbijate tunnustuse, mis tähendab kvaliteetset ja eredat väljavaadet .

Tuginedes rahvahulgast, tugines Yvette rifant oma oskustele

Muidugi on võimatu saada tükk hästi varustatud sportlikku aluspesu ilma poleerimiseta. Praeguseks on tööstuse hiiglased oma käsi hõõrudes ja tõmmates välja kõik trikke, mida nad saavad. Viimane aprillis teatas Victoria saladus, et vähendaks oma ujumisriided äri ja keskenduda spordi rinnahoidjad, mis on nooremad ja rohkem isiklik.Amazon, maailma suurim e-kaubanduse ettevõte, teatas, et ta müüb oma brändi naiste aluspesu oma kodulehel.Nike, autoriteetne spordi brändi , teatas 2017. aasta veebruaris, et ta tegi koostööd li na, kuulsa Hiina tennisemängijaga, et käivitada terve rea naistele sobivaid spordirõivaid, mille eesmärk on siseneda omamaisel turul tennistähtede populaarsusega.

Teravate nugade hiiglaste silmis tuli Yvette'i rifant, kes oli algajana, ka oskusi. Arvestades, et Aasia naistel on Euroopas ja Ameerikas erinevad kehad, vastab Yvette'i rifant Aasia turule ja rätsepatöötajatele. sportlik aluspesu Aasia naistele.Sellest tulenevalt sportlik aluspesu on õige kinni nõue kulutada kõrgem, üldine brändi suurus on 3 liiki S, M ja L ainult siiski palju tarbija peegeldab "moes ebamugav, mugav moodne, mugavad ja moes ei sobi uuesti. ". Yette rifant on välja pakkunud erinevaid suurusi, sealhulgas 67 ühes. See on nagu eksami tulemused, nad kõik on suurepärased, head, läbivad mitu klassi ja Yvette'i rifantile antakse konkreetne skoor.Koormus on palju suurem, kuid keha, kus tarbija ja psühholoogia sobib, kulutas suureks tõusu.

Uue kaubamärgina investeerib Yvette rifant ka palju turundusse ning selle turundustegevus on üsna unikaalne.Ka 2017. aastal käivitas Yvette rifant oma turundusstrateegia „meedia” operatsiooni, ürituste sponsorluse, suurte näituste, jooksvate rühmade abil sponsorlus ja spordirühmade sponsorlus.Sellel on ettevõte sponsoreerinud Shanghai pudongi rahvusvahelist naiste poolmaratonit ja naiste roosa boudoyne rassi ning on sisenenud spordisaalidesse ja kaubanduskeskustesse planeeritud viisil. 15. detsembril 2016 avalikustas Yvette rifant esimese offline kogemus salvestada nanjing deji väljak, mis edendab online shopping ja offline kogemus.Lisaks siseturule, Yvette rifant rahvusvaheline strateegia on ka veelgi parandada. Sündinud Euroopas, Yvette rifant on ka vilunud teha suuri saavutusi välismaal. 2017. aastal on ettevõte loonud filiaalid Saksamaal ja Soomes Euroopa turul. Aasias soovivad kaubamärgid laieneda ka Jaapanisse, Taiwanisse, Hongkongi ja Singapur.

Nagu öeldakse: jõe ja mere ristvool, lihtsalt näidata kangelaste tegelikke värve. Üha konkurentsivõimelisemas spordi aluspesuturul ootab tööstusharu, kes on järgmine suur mees.