Aluspesu puhastamise meetodid ja näpunäited

- Nov 29, 2019-

Aluspesu pesemine on igapäevaelus vajalik, kuid mitte kõik ei tea, kuidas seda pesta. Mõned inimesed viskavad oma aluspesu otse pesumasinasse ja neil on GG-pakkumine; suur solidaarsus on GG-pakkumine; teiste riietega. Mõned inimesed lihtsalt hõõruvad vanni vannivedelikuga ja viimistlevad, teised pesevad aluspesu pesupulbriga. Kas need meetodid on õiged?

Aluspesu pesemine on eriti eriline, eriti naiste&# 39 pesu puhul tuleks pöörata tähelepanu järgmisele viiele punktile:

Esiteks tuleks aluspesu vahetada iga päev ja see tuleks õigel ajal ära puhastada. Ärge laske aluspesu öö läbi, vastasel juhul sigib see baktereid ja suurendab puhastamise raskusi.

Teiseks peske käsitsi, mitte masinaga. Aluspesu ja muude riiete pesemine pesumasinasse muudab aluspesu teistest rõivastest pärinevate bakteritega saastatuks. Isegi aluspesu pesemine ainuüksi pesumasinaga ei ole piisav, kuna pesumasin pole puhas ja niiskes keskkonnas on lihtne mikroorganisme, näiteks seeni, aretada. Pesemiseks on soovitatav kasutada spetsiaalset kraanikausi ja iga inimene eraldi asetada. Lisaks on soovitatav pöidla ja nimetissõrmega pigistada ja hoolikalt nühkida, et saaksite puhtaks pesta.

Kolmandaks, aluspesu pesemiseks on kõige parem kasutada külma vett, et sekretsioonide valgukomponendid ei hüübiks kuumusega. Eraosade pH-tasakaalu hävimise vältimiseks on aluspesu pesemiseks eelistatud pesuvahend või neutraalne pesuvedelik. Võite kasutada ka mõnda seepi, mis pole eriti leeliselised, kuid pesupulbrit ei saa kasutada. Pärast pesemist loputage kindlasti voolava veega, et vältida mustuse kogunemist.

Neljandaks võite pärast pesemist steriliseerida kuuma veega. Üldiselt saab aluspüksid tappa kuuma veega üle 60 kraadi Celsiuse järgi üle 5 minuti jooksul põletades.

Viies, kuivatage õhutatud ja kuivas kohas. Päikese all on kõige parem paljastada aluspesu seljaosa; vihmastel päevadel tuleks esikülg paljastada, et hallitus ei satuks niiskes õhus.