Meeste aluspesu

- Apr 23, 2019-

Meeste aluspesu stiili sissejuhatus meeste aluspesu ja naiste aluspesu on palju stiile, iga mees aluspesu stiilil on oma eelistused, tean, milline poiss nagu esimene samm valikus. Meeste aluspesu jaguneb tavaliselt püksikud, poksijad, poksijad ja lahtised poksijad.Muidugi on ka mõningaid ebatavalisi stiile, nagu rihmad, väikese tõusuga püksid, pingulised püksid ja nii edasi.

0ugB-hhnunsq5763161

Kolmnurga aluspesu.See on kõige tavalisem stiil, millel on kõrge vöökohtaga püksikud ja väikesed taluvad lühikesed püksid.See on prioriteet inimestele, kellel on paks jalad ja mida saab muuta pikemate jalgade jaoks. Madalad püksikud on ka suurepärane võimalus rõhutada ja on seksikamad kui kõrghooneid.

C8vd-hhnunsq5763242

poksijad. Nad on mugavamad kui kolmnurga aluspesu, kuigi mitte neile, kellel on paks või kõhn jalad. Aga enamik mehi eelistavad poksijaid.

qXzF-hhnunsq5763330

Bokserite lühikesed püksid. Tegemist on kitsaste poksijatega, kes on kombineerinud püksikute ja lühikeste aluspükside eelised, disain on lühike ja märgistatud, tehes päikesepaiste märgi. Kandke kergeid või pingulid püksid, mis ei jäta aluspesu jälgi.

Mi5f-hhnunsq5763401

Skinny venitada aluspüksid.Mis sarnane koht nelinurga pingul püksid, pant jalg pikkus jõuab sink keskus, on mõju kimp püksid, olla kasulik sink lihaste on tihe, mudel tugev ja ilus keha kuju.

LnS2-fzrwica0538018

T-back.Võistlikult on kõige stiilsed seksikad rihmad ühekordse ja topeltmõõtmetega. Jalgevahetuse tagaosas on ainult üks rida ja see on veidi ebamugav inimestele, kes pole sellega harjunud.