Meeste aluspesu areng

- Jun 20, 2019-

Püksikud (polüamiid)

Eelajaloolised mehed kasutasid voodipesu. Arheoloogid on leidnud 7000-aastaste loomade naha lõngade fragmente, mis arvatakse olevat kujundatud lapse mähkmedena. Vana-kreeklased kandsid ka loincloth'e, mida ajaloolased kahtlustasid kandis ainult orjad ja mis ilmusid alasti kodanike tunika all. Vana-roomlased soovisid sorti. Mõned kandsid aluspüksid ja mõned kandsid ümbrisnööre.

13. sajandil

Braies ilmus.Braies on Saksi jaoks kottide aluspüksid, põlve pikkus, valmistatud linast, köis ümber talje, mida saaks kinnitada, kanda kõik kuningatelt talupoegadele. nii et mehed ei pidanud neid urineerides ära võtma. Röstitud eesmine oli kas nööpnõelaga või pingutatud nööriga, muutudes kaasaegsete meeste pükside prototüübiks. Sel ajal ei kandnud mehed kombinesooni. Nad kandsid sukkpüksid üle nende aluspüksid ja kinnitasid nad sukkpüksidega, nii et Henry viii polsterdas oma aluspükside hargi. aluspüksid kui mugavad taskud STDS ja raha jaoks.

Tudori ajad

Meeste aluspesu muutus rahulikuks ja lihtsaks, jõudis põlvedeni, nööbituna ees ja valmistatud puuvillast ja siidist ning ka voodipesu.See kujunes hüpikuks, mis kujunes välja pahkluu pikkusega sukkpüksideks. võidelda sukkpüksidega, nii et neid nimetati Johniks.

1935. aastal

Jockey müüs maailma esimesed t-lühikesed püksid, millel oli Chicago uksed. Püksid, mis piiravad ruumi suurust, mida mehe jalad suudavad näidata, on riietusajaloolaste poolt hinnanguliselt sama suur kui rinnahoidja. Ameerika Ühendriikides müüdi 30 000 püksikut ja Jockey loksutas, et toota "macho" rida, mis lennati üle kogu riigi kaubanduskeskustesse. Alustati poksijate lühikesed püksid ja püksikud, kusjuures mõlemad pooled väitsid, et nad olid tervislikumad ja mugavamad Selle aja jooksul õmmeldi aluspesu elastsed ribad ja sõnastikku lisati sõna "aluspesu".

Pärast maailmasõda ii

Meeste aluspüksid on värvid ja mustrid, uued kangad nagu rayon, polüester ja lycra lisavad pinget ja elastsust ning lühikesed püksid on lihtsamad.

80-ndatel

Levi teksad on poksijad.Briti mudel ja popstaar NickKamen tähistasid kaubamärgi kuulsamaid Levi 501 teksasid. Laundromatil istub Nick pesumasina ees aluspesu.Incited naised ostavad kümneid poksija püksikuid, justkui nende enda mehed paneksid poksijad püksikud ja muutuksid armasiks Nick'iks. Ka sellised disainerid nagu Paul Smith on hakanud looma poksijate püksikuid, kus on vikerkaare triibud.Boxers, nagu Smithi jope, sai yuppie käikuks ja mees, kes kannab püksikud, on ema hea poeg igavesti, vaata, et on Y-õmbluse õmblused, mis meenutavad lapse mähkmeid rohkem! Aluspesu mood, lase meestel esmakordselt väikestel riietel suhtuda suundumusse. Esiteks rõhutas meeste aluspesu vaid praktilisust ja avalikkuse tervis, moetööstus ja gei mehed andsid meeste aluspesu värvi, rohkem kui nahkrihm, madala talje aluspüksid ja muud vastuolulised stiilid.

90-ndatel

Kate sammal ja rock star marssimärk on kokku leppinud Calvin kleini kriitilise püksikampaania jaoks.Markmark, shirtless, mähis oma käed sambla ümber, kes seljas ainult oma aluspesu, tema valge aluspesu lahtised servad olid nähtav teksapükside talje kohal. Aastal 2008 on kõige populaarsem super lühike poksikindel aluspesu, see aluspesu, bjorn borg, ainult 25 cm pikkused püksid.

21. sajand

1999. aastal oli Tawani kunsti stiilis patendi kottide leiutaja Kang jiaming rahul, et aluspesu tegurite põhjustatud pikaajalise viljatuse tõttu ei parandatud traditsioonilisi meeste aluspesu, mistõttu ta kavandas ventilatsiooni ja mugavuse meeste aluspesu, mis põhineb meeste füsioloogilise struktuuri omadustel. Aluspesu konstruktsioonil on mitte ainult spetsiaalne kobarpumba kott, mis muudab munandit õhutatavaks ja hingavaks ning hoiab kapsleid samal ajal kuivana, kuid võib ka vältida munandit ja reie hõõrdumine ja ekstrusioon, selle unikaalne peenise positsioneerimine üles ja alla 2 põhilist stiili. Asetage mehe munandit eraldi peenisest. Samuti võib paigutada püstise peenise. Kolm avasid ei ole ainult õhulised ja kuivad, vaid ka väga mugavad pissimiseks.Eelmisel ajal võib öelda, et meeste aluspesu ainult kanga disainist ja ignoreerivad meeste füsioloogilisi omadusi disainil.