Turusegmentatsioon on aluspesu arengu vältimatu trend

- Apr 19, 2019-

Turusegmentatsioon on aluspesu arengu vältimatu trend. Praegu on aluspesu aastane müük Hiinas üle 100 miljardi ja aastane kasvumäär on ligi 20%. Alusetööstuses on ligi 10 000 ettevõtet, kes on peamiselt koondunud pärljõgede deltasse, Jangtse jõe delta ja muudesse tööstusklastritesse. muutunud üheks kõige kiiremini kasvavaks valdkonnaks globaalses aluspesu tööstuses. Aluspesu on rõivatööstuse „viimane tükk”, mis ei ole vale nimi.

Kuid on hästi teada, et aluspesu tõus ja asenduse langus on väga kõrge sagedus, värv, disain, kangad, stiilimuutused iga päevaga, lõpmatud muudatused, et muuta aluspesu põhjalikuks tarbijarühmaks, turusegmentideks on hädavajalik, tüüp ainult täpselt tarbijarühmad, et paremini kontrollida toote tootmist ja müüki, et tarbijate eelistused toodangu määramiseks on parim viis varude, kasumi lahendamiseks.

Silmas paljude traditsiooniliste aluspesu inimesed, aluspesu on midagi enamat kui rinnahoidja, pidžaamad, soe kolm. Tegelikult, kui tegemist on naistepesu, saate jagada seda n kategooriatesse, mis on liialdus, kuid mitte liialdus.In naiste aluspesu valdkonnas on tööealine elanikkond väga suur. Asjakohaste andmete kohaselt on Hiina rahvastiku struktuur rohkem kui 650 miljonit naist. Aluspesu vanuserühmas on 10–15-aastased tüdrukud hakanud aluspesu kandma ja enamik üle 60-aastaseid vanemaid peab ka kandke aluspesu. Seepärast on vanuse kihistumise etapis aluspesu kategooriad ka kihistunud, kusjuures iga alusrühma jaoks on erinevad aluspesud. Vanusetaseme järgi võib aluspesu jagada aluspesu, küpsema naise ja vanemate aluspesu, see on üks alljaotusturg.

Seetõttu võib turusegmenteerimine alustada objekti ja objektiga, teema viitab tootele ja objekt viitab tarbijale. Turu segmenteerimine, objekti segmenteerimise kasutamine on võimalik välja töötada tootesarja, et rahuldada tarbijate nõudlust.

Praegu on Hiina aluspesu turul, võrreldes naiste aluspesu turuga, meeste aluspesu turg suhteliselt aeglane, nii et vähe meeste aluspesu kauplust, meeste aluspesu turul võib öelda olevat seotud, tema turupositsioon on ilmselt mehed tavaliselt panna meeste riided või aluspesu väikeses nurgas naiste aluspesu, lisaks meeste aluspesu on drab vähe ühtne muutus stiilis.Laste aluspesu ka on sama, ei saanud piisavalt tähelepanu aluspesu turul.Ja alajaotus naissoost aluspesu toode on rikkamaks, peale funktsionaalse aluspesu jagamise, lisaks kohandage aluspesu, mudeli keha aluspesu, sportlik aluspesu, luure aluspesu, kuid siiski on toode, mis eristab vanust, identiteeti, olema nagu tüdruk aluspesu, imetamine aluspesu. täpselt, sihtturu segment on tulevase aluspesu turu trend.

Põhijaotise, st tootejaotuse, tootekategooriate kasutamine võib olla jaotatud, näiteks aluspesu, pidžaamad, soojad riided, kodutarbed ... Alampiirkonna kuvar, mis on tarbijatele nii mugav, et seda osta. kategooriate või funktsioonide järgi võib klassifitseerida ja paigutada näiteks reguleerimis-, vormimis-, liikumis- ja luurefunktsiooniga tooteid. Tarbijad võivad leida konkreetsed tooted, mida nad soovivad, vastavalt oma ideedele, mis suurendab oluliselt tarbijate ostu tõhusust.

Tarbijad saavad turu südame ja kõige olulisema tarbijate toetuse allika ettevõtjate vajaduste rahuldamiseks. Tarbijate nõudluse diferentseerimine, turu segmentatsioon on vältimatu suundumus.